Patiko? Pasidalinkite!

Jie grįžta ir tampa bedarbiais ir žmonėmis, neturinčiais jokių perspektyvų savo tėvynėje. Ir tai, be abejo, yra žeminanti ir labai negraži liberalių vertybių ir Europos solidarumo skelbėjų požiūriu, nes to solidarumo nėra

Šie žmonės išspausti, kad sėdėtų namuose, ir galbūt jie taps reikalingi, nors tikimybė yra labai maža, kad jie galės grįžti į šalis, kuriose anksčiau dirbo, vien dėl to, kad laisvos darbo vietos bus uždarytos. Šias vietas užims tiesiog užims kiti.

G. Nausėda ragino užsienyje likusius lietuvius registruotis ir grįžti namo

Anksčiau Lietuvos banko pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis teigė, kad jei gyvenimas netaps normalus, šalis turės “krūvą bedarbių”, kuriems teks mokėti išmokas.

O dabar kyla pagrindinis klausimas “ekonomistui” Gitanui Nausėdai

Kokio velnio reikėjo kviesti visus emigrantus grįžti į Lietuvą? Kam viso to reikia? Nei patiems grįžusiems bus geriau, nei Lietuvai, šiuo sunkiu periodu. O kur dar parvežti užkratai koronavirusu…

Negi lietuvaičiai pasiilgo vergijos, kai už 580 eurų reiks arti “Senukuose” ar dar kokio oligarcho gamykloje? Kiek pinigų ištratinta viena tam, kad tuos lietuvaičius pargabenti į Lietuvą. Ar didieji melagiai ir toliau mums meluos, kad viskas kontroliuojama.

ES išmokas pamirškite. Tos kur buvo pažadėtos, tikrai bus apkarpytos, o daugelis jų bus net panaikinta, nes priežastis tam yra labai rimta – Koronakrizė.

Žinoma, tie kurie turi darbus, namus užsienyje ten ir liko, o grįžo…. Jūs patys suprantate kas grįžo(žinoma ne visi). Ir tie grįžę tikrai neis dirbti už 580 eurų. Jie įpratę gyventi patogiau ir paprasčiau, todėl banditizmas, vagystės ir plėšimai Lietuvoje augs.

Čia gavosi taip, kad pasikvietė mama vaikus grįžti namo, o pavaišinti neturi kuo…

Egidijus Paulauskas

 


Patiko? Pasidalinkite!