Patiko? Pasidalinkite!

Daugelis Ameriką įsivaizduoja kaip svajonių šalį. Šalį, kuriai dauguma pavydi. Tiesa yra visai kitokia. JAV, viso labo, tėra kapitalistinės vartotojiškos sistemos pavyzdys. Tai šalis, kuri buvo pastatyta ant kaulų. Išžudžius indėnų civilizaciją, buvo sukurta vergvaldinė santvarka, kurioje vyravo juodaodžių prekyba ir išnaudojimas.

Šiandien JAV tapo išsigimusios sistemos virusu, kuris jau užkrėtė didžiąją dalį Europos bei likusio pasaulio. Užkratas plinta masiškai ir greitai, kadangi jam plisti padeda idiotai. Idiotai – JAV pagrindinis resursas, be kurio ši sistema tiesiog žlugtų. Dabar viskas vadovaujasi principu: dirbk – pirk – mirk. Tačiau visos ideologijos ir imperijos anksčiau ar vėliau sugriūva, o tai kas dabar vyksta JAV, galima drąsiai vadinti degradacija „visu greičiu“, arba „išsvajotu durnių rojumi“.

Daug milijonierių ir dar daugiau valkataujančių bedarbių – tai kapitalizmo pasekmė. Toks likimas laukia visų kapitalistinių valstybių. Kaptilizmas yra pats baisiausias dalykas, kuris galėjo nutikti žmonijai.

Kaip Jūs manote, kodėl žmonija yra įbauginta ir socializmas (kapitalistų – liberalų) yra pateikiamas kaip baubas?

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!