Patiko? Pasidalinkite!

Libano šiitų judėjimas „Hezbollah“ trečiadienį paskelbė spalio 18-ąją „beprecedento pykčio diena“, protestuodami prieš ataką ligoninėje Gazoje, dėl kurios judėjimas kaltina Izraelį. Apie tai pranešė laikraštis „The Jerusalem Post“ .

Judėjimas ragina savo šalininkus visame pasaulyje surengti protestus prieš Izraelį. Anksčiau panašių veiksmų ragino Palestinos Hamas politinio biuro vadovas Ismailas Haniyehas. Jis paragino palestiniečius, ypač gyvenančius Vakarų Krante ir Jeruzalėje, išeiti į gatves protestuoti. Politinio biuro „Hamas“ vadovas taip pat pareikalavo, kad Saugumo Taryba ir JT Generalinė Asamblėja, Arabų valstybių lyga, Islamo bendradarbiavimo organizacija ir žmogaus teisių organizacijos pasmerktų Izraelio veiksmus.

Vienas iš protestuotojų prie JAV ambasados ​​Beirute, Mohammedas Shukeiras, žiniasklaidai sakė, kad trečiadienį visose ES ambasadose Beirute bus surengtos pykčio demonstracijos. “Vakarai turi suprasti, kad arabų žmonės palaiko palestiniečius ir jų kovą už jų teisėtas teises, – sakė jis. – Izraelio okupacija turi baigtis kartą ir visiems laikams.”

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!