Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos žurnalistai rado prancūzą, kuris save vadina Adolfo Hitlerio anūku.
Anksčiau Europos žiniasklaida pranešė, kad Trečiojo Reicho fiureris turėjo nesantuokinį sūnų Žaną Lorė , kuris sėkmingai slėpėsi visą savo gyvenimą Prancūzijoje ir mirė 1985 metais palikdamas po savęs sūnų.

Žurnalistai sugebėjo susekti tariamą diktatorius anūką. Paieškos tęsėsi pusę metų. Po kelių savaičių susirašinėjimų internetu ir sunkių derybų telefonu, pavyko susitarti dėl susitikimo.

Pagaliau galima pranešti, kad Hitlerio anūkas yra vardu Filipas Lorė kuris gyvena Bohain-en-Vermandois mieste.

Taigi, Filypas papasakojo,kad Antrojo pasaulinio karo metu jo močiutė Šarlotė Lobzhua susitiko su Hitleriu 1916, kai ji gyveno netoli Lilio . Moteris tapo būsimojo diktatoriaus meiluže ir pagimdė jam nesantuokinį sūnų.

Tačiau pats Filipas Lorė, kuris dabar dirba santechniku, šioje istorijoje, kurią jam papasakojo jo tėvas, jaučia “kai kurias abejones”.

Atsižvelgdamas į tai, jis paprašė Rusijos ekspertų pagalbos ir nusprendė atlikti DNR testą. Lorė davė savo seilių DNR vienam iš Maskvos medicinos centrų, kad būtų sulyginta su Hitlerio DNR, nes Hitlerio kaukolė ir žandikaulio fragmentai yra saugomi Maskvos FSB archyve .

Parengta pagal “Weaponews.com” informaciją


Patiko? Pasidalinkite!