Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 15 dieną, žvaigždės sugeba jums suteikti tokių naudingų savybių kaip organizuotumas, gebėjimas valdyti situaciją ir pagauti vieną bangą su pašnekovu

Taigi, jei norite susitarti su kuo nors, rasti bendrą problemos sprendimą ar visiems tinkantį kompromisą, verta tai padaryti būtent šią dieną.

Avinas (03.21-04.20). Šiandien jūs turėsite nemažai žvalumo, energijos ir jėgų atsargų. Žvaigždės pataria jums šią dieną skirti laiko kūno grūdinimui. Palepinkite save bėgiojimu, fitneso užsiėmimais ar plaukiojimu baseine. Ir kartu — tokiu tonizuojančiu sportu, kaip šaudymas akimis priešingos lyties asmenų atžvilgiu.

Jautis (04.21-05.21) Šiandien diena žada jus pradžiuginti maloniomis staigmenomis. Visose gyvenimo srityse, ko tik jūs besiimtumėte, sėkmė žada būti jūsų pusėje, ypač tame, kas susiję su meilės reikalais ir finansais. Gali būti, kad diena jus pradžiugins gausiu pelnu, sėkmingu pirkiniu, dovana ar romantišku susitikimu. Norint tai išbandyti, jūs tiesiog neturite sėdėti keturiose sienose: susipažinkite, įsimylėkite, užsiimkite verslu ir eikite apsipirkti!

Dvyniai (05.22-06.21) Šiandien jumyse atsibus lyderio savybės! Diena suteikia jums galimybę greitai priimti sprendimus, prisiimti atsakomybę už juos ir organizuoti aplinkinius žmones, kad šie sprendimai būtų įgyvendinti. Visa tai jums seksis be didelių pastangų: aplinkiniai noriai rems jus visose iniciatyvose.

Vėžys (06.22-07.22) Šiandien jums reikia laikytis atstumo su aplinkiniais žmonėmis, neleidžiant niekam sėdėti jums sprando. Žvaigždės jus perspėja, kad kažkas gali begėdiškai bandyti manipuliuoti jumis savo labui arba apkrauti jus begaliniais prašymais. Taigi jums teks praleisti šią dieną atokiau nuo visų, arba atkakliai kovoti su įkyriais prašytojais.

Liūtas (07.23-08.23) Šiandien jūs subtiliai jausite viską, kas aplink, pirmiausia — šalia esančius žmones. Jums nebus sunku įsivaizduoti save pašnekovo vietoje, pažvelgi į pasaulį jo akimis. Dėl šios priežasties jūs rytoj būsite puikus klausytojas ir ne mažiau nuostabus pasakotojas. Diena suteikia jums gerą intuiciją, kūrybinius sugebėjimus ir nesuvaldomą fantaziją. Tačiau loginės išvados ir skaičiavimai jums blogai seksis.

Mergelė (08.24-09.22) Šiandien laukia sėkminga diena, būsite linkę į gyvenimą pažvelgti filosofiškai. Na, kartais tai yra vienintelis teisingas požiūris į dalykus, kurių negalite pakeisti. Net jei jums ne viskas klostysis sklandžiai, jūsų pusiausvyra ir humoro jausmas padės jums nedramatizuoti situacijos ar net paversti ją savo naudai. Tuo tarpu, kad ir kas benutiktų, sudrumsti jūsų ramybę bus sunku.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šiandien bendravimas ir informacija yra būtini jums kaip oras! Kuo daugiau aplink jus žmonių, tuo geriau, be to, ne taip svarbu, tai draugai, kolegos ar pašaliniai asmenys: jūs su visais rasite bendrą kalbą. Savo komunikabilumo dėka jūs rytoj turėsite galimybę užmegzti įdomią ar naudingą pažintį, naują hobį, gauti reikalingos informacijos.

Skorpionas (10.23-11.21) Šiandien žvaigždės skatins jus manipuliuoti žmonėmis, tačiau aplinkiniai ir patys noriai šoks pagal jūsų dūdelę. Be to, jūs būsite įsitikinę, kad darote tai ne dėl asmeninės naudos, o dėl bendrų tikslų — pavyzdžiui, dėl darbo ar šeimos labui.

Šaulys (11.22-12.21) Šiandien žvaigždės skatins jus siekti saikingumo visur — darbuose, poelgiuose, maiste, pokalbiuose, meilėje. Bet kuriuose klausimuose, kuriuos jūs spręsite rytoj, jūs turėtumėte pasirinkti auksinį vidurį, o jei klausimas yra ginčijamas — paieškoti kompromiso. Tik tada rezultatas nenuvils jūsų.

Ožiaragis (12.22 – 01.20) Šiandien situacija gali pareikalauti iš jūsų palaikyti ką nors iš aplinkinių žmonių, suteikti pagalbą, išklausyti ar duoti patarimą. Diena jums suteikia noro rūpintis kitais, ginti ir globoti, todėl jūs tapsite puikiu klausytoju ir psichoanalitiku. Vienintelis „bet”:  meilėje jūsų rūpinimasis gali būti reiškiamas per aktyviai. Stenkitės, kad tai nevirstų įkyrumu.

Vandenis (01.21-02.19) Šiandien jūs būsite linkęs vadovauti kitiems! Tačiau dauguma aplinkinių bus tik „už”. Diena jums suteiks pasitikėjimo savimi ir charizmos, leis parodyti savo lyderio savybes ir net šiek tiek manipuliuoti žmonėmis. Dėl šios priežasties jums rytoj bus nesunku prastumti savo idėją, organizuoti bet kokį procesą ir įtikinti kitus savo teisumu. Tai gera diena norint užkariauti kažkieno širdį ar žengti į priekį karjeroje.

Žuvys (02.20-03.20) Šiandien žvaigždės jums pataria šią dieną skirti kartų bendravimui. Tėvai, vaikai, anūkai — kuo daugiau artimų žmonių susiburs kartu, tuo geriau! Artimųjų rate jūsų laukia ne tik nuoširdi bendravimo šiluma, bet ir laimingi likimo šansai: galbūt šią dieną jūs sulauksite netikėtos artimųjų pagalbos ar pasiūlymų. Jei jūs negalėjote pasiryžti atviram pokalbiui, geriausias laikas viską aptarti ramioje ir nuoširdžioje šeimos atmosferoje.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!