Patiko? Pasidalinkite!

TV3 televizija, kurios generaline direktore dirba Laura Blaževičiūtė, paskelbė žurnalistinį tyrimą (galimai šeimininkų paliepimu) apie tai, kas iš tiesų stovi už gegužės 15 d. turinčio įvykti „Didžiojo šeimų gynimo maršo 2021“. Apie tai per „TV3“ žinias pranešė profesionalus gėjus, „TV3“ žinių vedėjas Rokas Petkevičius.

„TV3 Group“ (buv. All Media Baltics) — 2017 m. įsteigta žiniasklaidos bendrovė, priklausanti „Providence Equity“ JAV privataus kapitalo bendrovei. „TV3 Group“ bendrovei Lietuvoje priklauso keli TV kanalai: TV3, TV6, TV8, taip pat Radijo stotis „Power Hit Radio“.

JAV davė užduotį sumenkinti „Šeimų maršą“ ir užsiundė savo „šunyčius“

„TV3“ žurnalistinio tyrimo metu nustatyta, kad šį maršą valdo kriminaliniai nusikaltėliai, Putino pakalikai bei kitos visuomenės „atplaišos“. Atskleidžiama, kad į maršą prašosi ir politikos nevykėliai, tokie kaip Naglis Puteikis ar Seimo narys Mindaugas Puidokas bei daugybė panašių marginalų. Taip pat jiems užkliuvo, kad vienas žinomas humoristas vietoj to, kad pasakotų anekdotus, šiuo metu laiką skiria komentuodamas politikos aktualijas. Skelbiama, kad prie maršo „prisišliejo“ ir kadaise įtakingu buvęs „Respublikos“ leidėjas Vitas Tomkus bei panašūs „politinėse paraštėse“ besitrinantys asocialai.

Ekspertai.eu šaltinio duomenimis, prieš šio maršo priskreto ne tik „nekalti“ nusikaltėliai, bet ir didžiausi šalies kriminalinio pasaulio autoritetai – galvažudžiai recidyvistai. Patikimi šaltiniai atskleidė, kad visam procesui iš kalėjimo vadovauja iki gyvos galvos nuteistas Henrikas Daktaras. Yra duomenų, kad iš kito kalėjimo veiksmus jam padeda koordinuoti Algimantas Vertelka (garsios Tulpinių gaujos vadeiva), už žiaurius nusikaltimus taip pat nuteistas iki gyvos galvos.

Lietuvos analizių analitikų teigimu, visas šis kriminalinis gaivalas siekia eiti prie Seimo deginti senas padangas (kaip Maidane) ir kilus dūmų uždangai bei pasitelkus rusų mafiją, neteisėtai nuversti demokratinę Lietuvos valdžią.

Bukimevieningi.lt patikimi šaltiniai pranešė, kad TV3 žinių vedėjas Rokas Petkevičius yra profesionalus gėjus, kuris galimai jaučia neapykantą tradicinėms šeimoms. Dar įdomesnė informacija yra ta, kad „TV3“ direktorė Laura Blaževičiūtė yra turėjusi santykių su Antanu Kandrotu, kuris jos valdomos televizijos reportaže yra išvadintas nusikaltėliu. Plačiau apie Lauros Blaževičiūtės ir Antano Kandroto santykius pakalbėsime šiek tiek vėliau… Laukite tęsinio.

Vitalijus Zabyla


Patiko? Pasidalinkite!