Patiko? Pasidalinkite!

Koronosviruso siautėjimo akivaizdoje, Ingridos Šimonytės išreikšti kaltinimai atrodo kaip mažvaikės sapalionės

2019 metų pabaigoje Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai buvo žeriami priekaištai, kad šalies taupymo politika 2020 metais bus vykdoma sveikatos sektoriaus sąskaita (ministro siūlymu 2020 metais į privalomojo sveikatos draudimo fondą planuota pervesti 200,8 mln. eurų).

Pasirodė publikacijos ir kai kurių politikų ironiški pajuokavimai, kad Aurelijus Veryga ruošiasi krizei. Opozicinės partijos negailėjo priekaištų sveikatos ministrui ir kaltino jį nesirūpinimu medikais.

Viena iš tuo laikotarpiu pasižymėjusiųjų – Ingrida Šimonytė. Ji gyrėsi suvaldžiusi 2008 m. krizę, kaltino valdžią neprotingais sprendimais, bet akivaizdu, kad jei pasikliautume jos patarimais, dabartinėje krizėje, kai visa šalis atsidūrė karantine, vėl būtume skaudžiai nukentėję. A. Veryga pademonstravo savo išmintį priimdamas savalaikius ryžtingus sprendimus. Turime nuostabų Sveikatos apsaugos ministrą.

#ačiūVeryga

minfo.lt inf.

Ingrida Šimonytė eilinį kartą susimovė ir be jokio sąžinės graužaties nesiruošia atsiprašyti Aurelijaus Verygos. Nieko nuostabaus, „Landsbergistai“ daugiau nieko ir nesugeba, kaip kiršinti ir šaipytis.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!