Patiko? Pasidalinkite!

Nors paprastai gandrai į Lietuvą grįžta apie kovo 25 d., šiemet viskas kitaip. Šilalės ir Rietavo apylinkėse jau pastebėti pirmieji gandrai

Į Rietavo baseiną kiekvieną sekmadienį iš Gargždų važiuojantis Giedrius negalėjo patikėti tuo, ką išvydo šalia Rietavo. Laukuose (2020.02.02 14val.) jis pamatė gandrą!

Teko sustoti ir užfiksuoti šį vaizdą, nes “jeigu kam nors pasakosiu, gali ir nepatikėti”, – sakė Giedrius. Ši žiema jau minima kaip šilčiausia žiema, bet ar tai yra klimato atšilimas? Daugelis pasakytų, kad taip. Tai yra klimato atšilimas ir kalta žmonija, o tiksliau, pramonė.

20200202_145640

O jei atsimintume tuos laikus, kai čia kažkada buvo ledynai, o pramonės išvis nebuvo? Ką tuomet žmonės būtų kaltinę? Vienu žodžiu, vyksta paranormalūs reiškiniai, kurių žmonija tiesiog negali paaiškinti.

O dabar užduokime klausimą: kaip gandras, buvęs už 12000 km sužinojo, kad Rietave atšilo? Kas jam ir kokiu būdu tai perdavė? Tiesiog turime suprasti, kad mes apie gamtą žinome labai mažai- belieka ją stebėti ir tikėtis, kad žiema vis dėlto ateis.

Sąmoningesni žmonės sako, kad tai yra gamtos rykštė žmonijai, kuri nebežino ką daranti. Žemė tiesiog apsivalys nuo žmonijos – tai jau vyksta Australijoje ir kituose žemynuose.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!