Patiko? Pasidalinkite!

Šiandienos Lietuvoje, o ir pasaulyje pilna kontrastų: nuo iškreiptos politikos, kuri kaip diena taip bruka mums svetimo gyvenimo ideologijas bei iškreiptą šeimos sampratą iki kone diktatūros…

Kaip atsakas į tai kas vyksta, portale gimsta nauja, aštrių kampų nebijanti laida „Gerovės Lietuva Mindaugo akimis”.

Jau nuo balandžio mėnesio pradžios startuojanti video laida ir jos kūrybinė komanda žada drąsiai kalbėti apie dalykus, kurie nutylimi mūsų žiniasklaidoje ir visuomenėje. Ar tikrai gyventi regionuose gera? Ar jau esame pribrendę įvardinti, kad gyvename gerovės valstybėje? O galbūt mums tik bandoma įpiršti, kad ES esame gerovės lyderiai?

Apie tai ir dar daugiau laidos kūrėjai ir jos vedėjas Mindaugas Jonušas laidų cikle pabandys pasikalbėti su jumis be nutylėjimų. Laidos vedėju tapęs Mindaugas Jonušas atviras: šiandien, kai nežinome kaip gyvensime rytoj, o regionuose realiai miršta gyvenimas; skurdo ir bedarbystės lygis kasdien auga kosmiškai, kai matome, kad Lietuva praranda savo tapatybę, nors visais kanalais bandoma sakyti, kad mes gyvename oriai, manau, kad atėjo laikas laidai, kuri nebijotų kartu su žiūrovais pasakyti ir kalbėti apie tiesą, kuri bado akis.” – teigia laidos vedėjas Mindaugas Jonušas.

Video laidų ciklas „Gerovės Lietuva Mindaugo akimis” – jau balandžio 6 dieną. Laidos kūrėjai pažada, kad aktyviai bendraus su savo žiūrovais ir pabandys atsiliepti į Jūsų keliamas temas bei rūpimas aktualijas.

Mindaugas Jonušas ir komanda


Patiko? Pasidalinkite!