Patiko? Pasidalinkite!

Bulgarijos oro linijų keleiviai šio skrydžio nepamirš niekada. Skridusieji šiuo lėktuvu susidūrė su itin stipria turbulencija, kurios metu jie buvo mėtomi iš savo sėdynių, daužėsi į lainerio lubas bei vienas į kitą.

Incidentas, kurio metu buvo sužalota dešimt žmonių, buvo užfiksuotas kamerų įrašuose.

Iš Kosovo sostinės Prištinos į Šveicarijos Bazelio miestą skridęs orlaivis po maždaug 30 minučių nuo pakilimo susidūrė su stipria turbulencija, dėl ko staiga nukritus skriejimo aukščiui keleiviai buvo blaškomi ore.

Vienas iš incidento liudininkų sugebėjo nufilmuoti šį nemalonų įvykį.

„Manau, kad akimirką buvau praradęs sąmonę,“ – kalbėdamas su Šveicarijos laikraščiu „20 Minuten“ pasakojo 51 metų keleivis Idriz Brahimj.

Šio sąmyšio metu smegenų sukrėtimą patyręs Brahimj, pasakojo prisimenąs savo kolegų keleivių riksmus, kurie sklido aplink tuo metu kai jis galva trenkėsi į lėktuvo „Boeing 737-300“ lubas.

Vaizdo įraše taip pat matomas į orą pakylantis maisto vežimėlis bei jo turinys, tarp kurio ir karšta arbata su kava, besiliejanti ant keleivių.

Dešimt iš 121 šio lėktuvo keleivių sulaukė medikų dėmesio, nes incidento metu buvo sužaloti, kai kurie jų  patyrė nudegimus. 

Gismeteo.lt 

Patiko? Pasidalinkite!