Patiko? Pasidalinkite!

„Norint priiminėti sprendimus reikia ieškoti platesnio sutarimo. Ir tą tekdavo daryti ir dėl įvairiausių svarbių reformų, ir dėl biudžeto . Kiekvienais metais tas pats buvo. Aš manau, kad visgi norėtųsi, jeigu tektų toliau darbuotis (einant premjero pareigas. – ELTA) – tai reikėtų siekti platesnio sutarimo ir palaikymo Seime net ir kalbant apie opoziciją“, – „Žinių radijui“ sakė Skvernelis.

Lietuvoje veikia kitos nežinomos politinės jėgos, kurios dėl „Valsteičių” ir „Landsbergistų” kovos laimi

„Tas beviltiškas karas, ypatingai kalbant apie valstiečius ir žaliuosius ir Tėvynės sąjungą… jis tikrai nė vienai politinei jėgai neduoda jokios pridėtinės vertės, iš to laimi kitos politinės jėgos – tai akivaizdžiai matyti pagal procentus, (visuomenės. – ELTA) pasitikėjimą. Reikia tiesiog ieškoti daugiau sutarimo, daugiau sąlyčio taškų ir tokių būdu užsitikrinti kuo platesnę paramą”,– sakė Skvernelis

Skvernelis labai susirūpino, kad nelaimėtų kitos politinės jėgos, todėl ėmėsi „Landsbergistų” gelbėjimo plano

Kaip ir rašėme, didžiulė „Valstiečių“ nelaimė: du „mentai“, agronomas ir „cepeLinas“.

„Po liepos mėnesio turėtų keistis atmosfera, kad atsirastų daugiau konstruktyvumo Seimo darbe“, – apibendrino premjeras, pabrėžęs, kad sutarimo ieškotų ne tik su konservatoriais, tačiau ir su kitomis opozicijos jėgomis – liberalais bei socialdemokratais.

Lietuva stebuklų šalis

Lietuvoje gali balsuoti už ką, tik nori, bet vistiek gausis „Landsbergizmas”. Tai „Snoro” , Šimonytės ir visi kiti „Landsbergistų” nusikaltimai jau kaip suprantame bus pamiršti…

Skaitytojams primename

2018.12.19 rašėme apie Saulių Skvernelį: S.Skvernelis konservatorių projektas, po slapyvardžiu „žalias“?

Štai ir bus panaudotas šį kartą S.Skvernelis pagal paskirtį, nes prieš tai planas „A” ir planas „B” nepavyko, o Skvernelis kaip atsarginis „C” sueis, nes „Landsbergistams” nebėra kitos išeities.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!