Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje didėja ne tik visuomenės saugumo jausmas, kuris yra rekordinis per pastarąjį dešimtmetį, bet ir pasitikėjimas policija. Lietuvos policija šiuo metu pasitiki 75 procentai šalies gyventojų“, – tvirtina G. Kirkilas.

Seimo Pirmininko pavaduotojas, Europos reikalų komiteto pirmininkas, ilgametis Seimo narys Gediminas Kirkilas pasveikino Lietuvos policiją su jų profesine švente, Angelų sargų diena, kuri pirmąkart Lietuvoje buvo švenčiama dar 1921 metais.

„Nuo tada, kai buvo atkurta nepriklausomos Lietuvos policija prieš beveik trisdešimt metų, ji pasiekė be galo daug, ir tai atsispindi augančiame Lietuvos žmonių pasitikėjime policija. Visuomenės nuomonės tyrimai rodo augantį saugiai Lietuvoje besijaučiančių žmonių skaičių – tokių yra net 83 procentai. Lietuvoje didėja ne tik visuomenės saugumo jausmas, kuris yra rekordinis per pastarąjį dešimtmetį, bet ir pasitikėjimas policija. Lietuvos policija šiuo metu pasitiki 75 procentai šalies gyventojų“, – tvirtina G. Kirkilas.

„Jūsų dėka šiandien vis daugiau žmonių Lietuvoje jaučiasi ir yra saugesni. Dėl to ir pasitikėjimas policija pačioje Lietuvoje – vienas aukščiausių mūsų istorijoje ir aukštesnis nei Europos Sąjungos vidurkis. Auga žmonių pagarba ir policijos pareigūno profesijai, ir jos sudėtingam darbui, vis labiau vertinamas Jūsų profesionalumas ir darbo kultūra“, – teigiama G. Kirkilo sveikinime.

Vidaus reikalų ministerija 2018 metų pabaigoje inicijavo didžiausią reprezentatyvią gyventojų apklausą Lietuvos mastu, kuria buvo siekiama išsiaiškinti, kaip piliečiai vertina vidaus reikalų sistemos institucijų darbą.

Remiantis tyrimu, tai, kad mūsų šalyje yra maža rizika tapti nusikaltimo auka, patvirtino daugiau nei du trečdaliai, arba 71 proc., apklaustųjų, o su teiginiu, kad Lietuvoje yra gera kriminogeninė situacija, sutiko 63 proc. apklausos dalyvių.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!