Patiko? Pasidalinkite!

Po bandymo suorganizuoti Rusijoje politinį perversmą, pasklido kalbos, kad Prigožinas buvo ištikimas Putino draugas ir visa tai tebuvo spektaklis. Kai kurie “ekspertai” prognozavo, kad Prigožino išvykimo į Baltarusiją priežastis – ruošimasis Kijevo puolimui iš Baltarusijos. Taip pat buvo prognozuota, kad Šoigu bus atleistas iš užimamų pareigų.

Matome, kad šis scenarijus neišsipildė. Prigožinas iki šiol nepasirodė, o Šoigu atlieka savo pareigas toliau ir apie tai paviešino žiniasklaidos priemonėse. “Gynybos ministras Sergejus Šoigu specialiosios operacijos zonoje apžiūrėjo Vakarų pajėgų grupės priešakinį vadavietę ir iškėlė kariams užduotis”, pranešė Rusijos Krašto apsaugos ministerija.

„Vakarų pajėgų grupės vadui ir vadams pavesta tęsti aktyvią žvalgybą, siekiant iš anksto atskleisti priešo planus ir užkirsti kelią jų įgyvendinimui tolimuose sąlyčio linijos prieigose“, – rašoma pranešime spaudai.

Tuo tarpu, buvęs Centrinės žvalgybos agentūros (CŽA) direktorius Davidas Petraeusas, akivaizdžiai užsimindamas apie tai, kaip pastaraisiais metais mirė kai kurie Rusijos politikai ir verslininkai, perspėjo Rusijos sukarintos grupuotės „Wagner“ savininką Jevgenijų Prigožiną „laikytis atokiau nuo atvirų langų“.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!