Patiko? Pasidalinkite!

Sveiki, mums jau nuo seno žinomas visuomenininkas Laimonas svečiavosi pas senąja medicina besidomintį vyrą Artūrą. Artūras perskaitęs John Raymond Christopher knygas „School of natural healing” ir „Herb syllabus”.

Šias knygas prieš kelis metus jis pristatė Kazimiero Juraičio laidoje, pirmajame jo YouTube kanale. Deja, kanalas „užcenzūruotas” ir ištrintas. Tose knygose Artūras atrado receptą kaip padėti sau bei kitiems, jei pasireiškė infarkto ar insulto požymiai. Užtenka turėti su savimi raudonųjų kajeno pipirų, sutrintų į miltus.

Gerai būtų juos sumaišyti su šiltu vandeniu ir išgerti. Neturint vandens, tektų improvizuoti su kitais geriamaisiais skysčiais, o blogiausiu atveju tektų tuos raudonus miltelius praryti grynus. Remiantis 2018 metų metine mirčių statistika, tais metais mirė 39 754 žmonės. Nuo kraujotakos sistemos ligų mirė daugiau nei pusė, t.y., 54,4 proc., o nuo piktybinių navikų – 20,3 proc.

Nuo išorinių mirties priežasčių – 6,6 proc. visų mirusiųjų. Detaliau apie kajeno pipiro panaudojimą ir kitas jo naudas organizmui bus papasakota žemiau esančiame vaizdo įraše:

Laimonas Spastys


Patiko? Pasidalinkite!