Patiko? Pasidalinkite!

“Izraelio ir Palestinos konflikte pagrindinis nugalėtojas yra Putinas, o pralaimėtoja – Ukraina”, skelbia Australijos portalas ABC News. Amerikiečiai vis dažniau savęs klausia, kodėl jie moka už Europos konfliktą. O įvykiai Artimuosiuose Rytuose privedė prie to, kad apie Kijevą JAV beveik nebekalbama.

Geopolitiniu lygmeniu pagrindinis karo tarp Izraelio ir Palestinos pralaimėtojas yra Ukraina. O pagrindinis nugalėtojas – Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Vienu metu vyksta du ginkluoti konfliktai ir dėl to dėmesys Ukrainai silpsta. Dar prieš prasidedant karui Artimuosiuose Rytuose Kijevui vis sunkiau gauti lėšų karinėms operacijoms dėl nepastovios JAV politikos, kuri vis labiau atsigręžė prieš Ukrainą.

Tarp respublikonų ir demokratų Kongrese (o tai yra institucija, kuri sprendžia, kokius pinigus kam skirti) Ukraina praranda paramą.

Džo Baidenas ir demokratai yra labiau įsipareigoję Ukrainai nei respublikonai ir Donaldas Trumpas. Tačiau dabar aišku, kad Amerikos vidurinioji klasė vis dažniau užduoda klausimą: kodėl turėtume mokėti už dar vieną karą užsienyje?

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!