Patiko? Pasidalinkite!

Jeigu iki 2022-ųjų sausio 3-iosios nepadėsite, Žygimintai, pareiškimo “savo noru” ant konservatorių frakcijos stalo, galite pamesti partijos nario kortelę. Apie šią aukščiausią bausmę konservatoriui politikui jau tiesiogiai užsiminė ir partijos lyderis, o kartu ir Vytauto Didžiojo antrojo anūkas

Amerikos Kongreso narių ir “Kolumbijos mafijos” draugas pateko į savo partijos narių nemalonę. Tik pamanykit, susipyko su savo kolega iš vyriausybės – užsienio reikalų ministru. Ir viskas dėl ko? Dėl kažkokių apgailėtinų baltarusiškų trąšų!

Prieš metus valdantiesiems konservatoriams buriant koaliciją ir skirstant postus būsimoje Vyriausybėje bei Seime, du bendraminčiai – Žygimantas Pavilionis ir Gabrielius Landsbergis – traukė tą pačią dainelę. Antirusišką ir nukreiptą prieš Lukašenką. Ir žadėjo savo gerbėjams –rinkėjams, kad lietuvių žemės tuoj pagausės jų protėvių teritorijomis iki Juodosios jūros. O Rusija bus sudaužyta į šipulius.

Gabrielius puolė burti gausybę sąjungininkų Europoje, o Žygimantas – prašyti visapusės paramos iš už vandenyno. Jis sustiprino ryšius su draugais iš JAV Kongreso, o paskui, kaip pats prisipažino privačiame pokalbyje su rusų prankeriais Vovanu ir Leksusu, su visagale “Kolumbijos mafija”.

O tame įsimintiname pokalbyje Žygimantas paleido vadžias. Jis atviravo, kad Lietuvos prezidentas “simboliškas”. Prasitarė, kad “premjerė sava”. Tai reiškia, kad visi ministrai šoks pagal jo dūdelę. Atseit, jūs turite reikalų su būsimu Lietuvos prezidentu. Na, bent jau su ministru pirmininku.

Matyt, kolegų “kongresmenų” ir kokaino karalių palaikymo įkvėptas Žygimantas išvyko į Kaukazą mokyti išdidžius kalniečius Europos demokratijos. Bet lietuvį pamokslininką kažkodėl pasiuntė kažkur labai toli, nenurodydami konkrečios vietos.

Stiklinių karoliukų vertės nesuprantantiems laukiniams kalniečiams dar atleistina, bet čia savi –Lietuvos Seimo nariai ėmė priekaištauti Pavilioniui, kad šis supykdė Lietuvą su Gruzija. Toliau –daugiau. Partijos nariai pradėjo jo vengti! O TS-LKD lyderis Gabrielius Landsbergis net pradėjo daryti pastabas gerbiamam diplomatui, kuris, skirtingai nei jis, sugebėjo dirbti aukščiausiose ES struktūrose. Juk jis atstovavo savo šaliai Šventovėje – Amerikos Kongrese.

Ir visa tai Žygimantas pasiekė savo jėgomis, protu ir gudrumu. O ne taip, kaip kai kurie didžiųjų kunigaikščių dinastijos mėlynakiai palikuonys. Kažkas panašaus atsakant priešininkui, matyt, pačiame įkarštyje šmėstelėjo Žygimantui. Taigi, jis pasirašė sau mirties nuosprendį.

Gabrielius, kaip tame pokšte apie smėlio dėžėje esantį vaiką, kuris turėjo vyresnį brolį gynėją, pasiskundė seneliui. O “Visos Lietuvos didysis kunigaikštis” paleido savo sargybinius šunis nuo grandinės ir užsiundė ant “kolumbiečių mafijos” patikėtinio Lietuvoje.

Priėjo iki to, kad kilus skandalui dėl “Belaruskalij” trąšų tranzito per Lietuvą, apeinant JAV sankcijas, atpirkimo ožiu tapo ne užsienio reikalų ministras ir europarlamentarai iš Lietuvos –šių sankcijų iniciatoriai, bet visagalis Lietuvos Seimo užsienio reikalų komiteto vadovas Žygimantas Pavilionis.Jie paprastu tekstu pareiškė, kad jis turėtų trauktis savo noru, net be išeitinės kompensacijos! Žygimantas nesitikėjo tokio akibrokšto iš bendražygių ir viešai sušuko: atseit, jūs dar pasigailėsite, aš jums parodysiu!

“Dabar man atsistatydinus atrodytų, kad esu vienas kaltas, ar mano kaltė prilyginama Lietuvos geležinkelių vadovybei, nes iki šiol Lukašenkos kontroliuojamas tranzitas tęsiasi.” – sakė Pavilionis.

Žygimantas Pavilionis greičiausiai liko sėdėti Seimo Užsienio reikalų komiteto vadovo kėdėje tik iki Kalėdų ir Naujųjų metų atostogų pabaigos.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!