Patiko? Pasidalinkite!

JAV Virdžinijos valstijoje katalikų kunigas leido tikintiesiems dalyvauti savo pamoksluose. Tačiau jis nurodo Bibliją, kur sakoma, kad Adomas ir Ieva buvo nuogi.

Pastorius Allenas Parkeris papasakojo „The Daily Mail“, kad jis padarė tokį precedento neturintį sprendimą, nes kitos parapijos daug dėmesio skiria drabužiams. Priešingai, jis padeda žmonėms įveikti šiuos materializmo likučius ir daro žmones laisvais.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Pastor Allen Parker“

Be to, anot jo, visuose svarbiausiuose Biblijoje aprašytuose momentuose žmogus visada pasirodė nuogas, pavyzdžiui, Jėzaus Kristaus nukryžiavimo ar prisikėlimo metu . Pastorius priminė tikintiesiems, kad jie visi yra vienodi pagal drabužius. „Jei Dievas mus tokius sukūrė, kas čia gali būti blogo?“ ,- sakė Allenas Parkeris.

Tačiau, nepaisant to, kad parapijiečiai gavo leidimą, daugelis vis dar nori lankyti bažnyčią. Tačiau yra ir tų, kurie vieni kūno dalis, pvz., krūtinę ar genitalijas, užsidengia.

Verta pažymėti, kad vestuvių ceremonijos šioje bažnyčioje vyksta nuogos. Tuo pačiu raginami ir jų svečiai. Jie kviečiami nusimesti savo drabužius, kol jaunieji prisiekia prieš Dievą.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!