Patiko? Pasidalinkite!

Rusofobija tapo nebepopuliari, vakarai atsisako už tai mokėti

Vakarai nėra prieš rusofobiją, jie tiesiog atsisako už tai mokėti. Rusofobiniai režimai toliau los, kaip išdresiruoti šunys, tikėdamiesi, kad savininkas pames gardesnį kaulą, bet vakarai  patys turi sunkumų ir rusofobija nebėra aukščiausias prioritetas politinėje kovoje.

Rusija ir Kinija

Kinija ir Rusija pernelyg galingos ir originalios civilizacijos, kad jas būtų galima kontroliuoti ir joms nurodinėti. O dar naudingiau būtų jas apkaltinus užpulti ir atimti jų resursus. Tai iliuzijos, kurios niekada neišsipildys.

Vakarai į Rusiją ir Kiniją žiūri kaip plėšikus, kurie nesidalina savo turtu. Taigi, jie žmonijai Kinijos ir Rusijos vadovus per žiniasklaidos priemones pateikia kaip nusikaltėlius, kuriuos būtina nubausti

Tikinčių milijonai, ant ko ir laikosi visa vakarų propagandos sistema. Vakarai negali „bausti“ Rusijos ar Kinijos savo tradiciniu metodu – bombardavimu ir tiesiogine karine intervencija. Vakarai supranta, kad tai būtų pasaulio pabaiga, todėl šių veiksmų jie niekada nesiims, todėl ir yra naudojamos sankcijos, kad būtų suduotas ekonominis smūgis. Šis būdas Rusijos nepaveikė iki tokio lygio, kad Rusija imtų kalbėti apie bankrotą ar skurdą, o ir pati Europa nuo tų sankcijų nukentėjo ne ką mažiau.

Bandymas užsiundyti Ukrainą 

Suorganizavo Ukrainoje Euromaidaną, pasistatė sau tinkamą prezidentą, sukišo milijardus, ko pasekoje liko nieko nepešę. Ukraina liko nuskurdusi prie savo išvogtos “geldos” su sukiršintais žmonėmis prieš Rusiją. Vakarams Ukraina tapo sunkia našta, todėl Ukrainą praktiškai paliko likimo valioje. Žinoma jokiu būdu neleis jai tapti draugiška Rusijai, nes tada būtų visiškas vakarų pralaimėjimas.

Vakarai tiesiog suprato, kad sankcijomis Rusijos nenugalės, todėl planas “Rusofobija” yra nukeliamas į žemesnį prioritetą. Europai yra sunku, jie negali palikti JAV, nes tai yra didžiausias NATO partneris, o jo atsisakius, Europa pataptų pažeidžiama.

Viena išeitis Europai, kurti savo karinį aljansą. Apie šiltą draugystę su Rusija vakarai gali pamiršti, nes jie Rusijos atžvilgiu buvo ir bus priešai, nors apie tai garsiai niekada iš Rusijos vadovų to neišgirsite. Tą patį mano ir Europa apie Rusiją.

Sunkiausia bus Ukrainai ir Lietuvai, kurias Rusija atsimins ilgai už lojimą ir neapykantos skleidimą. Pagalvokime, o kada buvo kitaip? Prieš šimtą metų, du, tris? Visada taip buvo ir bus. Kiršintojai bėgs į vakarus, tai įvyks, anksčiau ar vėliau, šis procesas yra neišvengiamas, tik negaliu pasakyti tikslios datos – kada.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!