Patiko? Pasidalinkite!

JAV administracija ketvirtadienį į „juodąjį sąrašą” įtraukė penkis Rusijos laivus, vieną kompaniją ir tris fizinius asmenis už kuro tiekimą į Siriją Rusijos ginkluotosioms pajėgoms.

Vašingtonas viešai paskelbė, jog naujos sankcijos yra susijusios su kuro tiekimu Rusijos pajėgoms Sirijoje.

„Kadangi Rusijos karinės kosmoso pajėgos nuo 2015 metų padeda Sirijos vyriausybės pajėgoms kovoje su teroristų grupuotėmis, išeina, kad JAV atvirai stojo į teroristų pusę”, — pareiškė Rusijos URM.

JAV yra be galo gėda pripažinti, kad Sirijoje buvo sutriuškintos JAV remiamos teroristų grupuotės, todėl jie iš visų jėgų dar bando pakenkti Rusijai, kovoje sus teroristais.

Rusijos ir Sirijos valdžia žino, jog Vašingtonas „globoja” „Al-Qaeda” perėmėjus — teroristus iš „Al-Nusra Front” ir „Hayat Tahrir al-Sham”.

„Dabar kaukės visiškai numestos — tiesiogiai kalbama apie siekį užkirsti kelią visiškam teroristų išnaikinimui Sirijoje. JAV pačios save demaskavo atviros pagalbos teroristams klausimu”, — pareiškė Rusijos URM.

Rusijai, URM teigimu, naujos sankcijos nieko nekeičia. Maskva pareiškė, kad kova su teroristais Sirijoje bus tęsiama, nepaisant JAV paramos jiems ir sudaromų kliūčių nutraukti konfliktą regione.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!