Patiko? Pasidalinkite!

Algirdas Paleckis 

Argumentuoju. Vos per 250 JAV gyvavimo metų šios šalies valdžia pradėjo 225 karus ar karines operacijas. Iš pradžių tam, kad išnaikintų vietinius Amerikos gyventojus.

Vėliau ji karais grobė Meksikos žemes. Surengė apie šimtą karinių perversmų Lotynų Amerikoje ir kitur pasaulyje. Finansavo pasiruošimą pirmajam ir antrajam pasauliniams karams. Būtent į JAV masiškai emigravo žymūs Vokietijos nacistai besibaigiant karui. (Ir jie ten buvo įdarbinti.

Vienam NATO komitetui vadovavo buvęs nacistinės Vokietijos žvalgybos vadovas Gelenas.) Į JAV emigravo ir masė nacių kolaborantų iš Lietuvos, Ukrainos, kitų kraštų. JAV valdžia vienintelė pasaulyje numetė dvi atomines bombas – ir ant civilių gyventojų. Chemikalais nuodijo Vietnamo civilius.

JAV valdžia atvedė Lietuvos valdžion landbsbergių klaną. Ir Maidano karinį persversmą vietos nacionalistai surengė su JAV valdžios palaiminimu. Kodėl visa tai vyksta? Nes palyginus dar aukštą pragyvenimo lygį amerikiečiams JAV valdžia gali išlaikyti tik ekonomiškai išnaudodama viso pasaulio resursus, neo-kolonializmo keliu.

Tik palaikydama dolerio dominavimą. Tam reikia visus pjudyti su visais. „Skaldyk ir valdyk“. Europą reikėjo supjudyti su Rusija – per Ukrainą. Tai ir padaryta.


Patiko? Pasidalinkite!