Patiko? Pasidalinkite!

Daugiau nei dvejus metus JK ir ES gyventojai laukė šių metų kovo 29-osios, kai turėtų įsigalioti „Brexit“ įstatymas dėl Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš Europos Sąjungos. Artėjant sutartam laikui kyla vis daugiau neaiškumų ir puse lūpų kalbama, kad „Brexit“ gali būti atidėtas. Visgi, šis sprendimas patinka ne visiems.

Pixabay.com nuotr. / Anglijos greitkelis

Pixabay.com nuotr. / Anglijos greitkelis

Naujienų portalas bristolpost.co.uk paskelbė aštriai išsakytą sunkvežimių vairuotojų nuomonę. Pasak jų, jei „Brexit“ bus atidėtas, jie blokuos du greitkelius – M4 ir M5 – aplink Bristolio miestą.

Šie du greitkeliai įtraukti į pagrindinių JK kelių sąrašą, kurie būtų blokuojami atidėjimo atveju. Pasak sunkežimių vairuotojų, eismas masiškai sustotų, nebūtų jokių sprangų pravažiuoti.

„Kelios socialinės žiniasklaidos grupės susisiekė su mumis ir paklausė, ar mes prisidėsime prie streikuoti ketinančių sunkvežimių vairuotojų, jei „Brexit“ įsigaliojimo data būtų nukelta“, – skelbė anti-ES grupės pranešimas jų socialinio tinklo paskyroje.

Kitas perspėjimas skambėjo dar aštriau, kad ketinama blokuoti ne tik šiuos du greitkelius, bet ir daugiau pagrindinių kelių. Vienas jų – juosiantis visą Londoną.

„Brexit“ šalininkai ketina parklupdyti ant kelių visus, kurie, priėmę sprendimą pasitraukti, dabar jį atidėlioja. Savo ruožtu tūkstančiai vairuotojų prisidėtų blokuodami šiuos greitkelius: M1, M6, M25, M62, A1, A55, M5, M4, M42, M55, M61, A66 ir kt.“, – skelbiama pranešime.

Anglijos greitkelių asociacijos atstovas spaudai tvirtino, kad jau žino apie planuojamą kelių blokavimą ir masinį streiką. Esą jau dabar visas dėmesys sutelktas pasiruošimui, kad vairuotojai nepkaliūtų į eismo spąstus.

Nors iki šiol neatskleista viena masiškai planuojamo streiko detalė – data. Blokuoti kelius planuojama skirtingomis dienomis ir išankstinio perspėjimo gyventojai gali ir nesulaukti.

anglija.today


Patiko? Pasidalinkite!