Patiko? Pasidalinkite!

Jau kitąmet plokščiažemių judėjimas planuoja ekspediciją į Antarktidą, kur tikisi aptikti žemės kraštą ir įrodyti, kad mūsų planeta, kaip sako Dievo žodis, yra plokščia.

Nemažai žmonių pirštu bedė į faktą, kad net laivo, kuris juos plukdys į Antarktidą navigacinė įranga rodo, kad žemė yra apvali – tokios sistemos šiais laikais naudoja aplink žemės orbitoje skriejančių palydovų siunčiamus duomenis, o ir kapitono, tikinčio žemės plokštumu – nesutiksi.

Toks faktas Šia konspiracijos teorija tikinčių žmonių neatbaido, tad jie planuoja plaukti į „žemės kraštą” ir parvežti įrodymų, kad šis – egzistuoja.

Pasaulį, pasak „plokščiosios žemės” teorijos supa 50-ties metrų aukščio ir šimtų metrų pločio ledo siena, turbūt sauganti, kad mes nenutekėtume per kraštą į kosmoso platybes.

Kitais metais įvykti turinčios ekspedicijos detalės, deja, įslaptintos. Ją organizuoja Flat Earth International Conference (FEIC) (liet. Tarptautinė Plokščiosios Žemės Konferencija).

Net tarptautinė platformoje YouTube reziduojanti žvaigždė Logan Paul sako norįs prisidėti prie ekspedicijos. Jis teigia, kad nori išsiaiškinti, kokie faktai slepiasi po šia teorija.

Tarptautinės Plokščiosios Žemės Konferencijos steigėjas Robbie Davidson dienraščiui the Forbes teigė: „jei paimsi gaublį ir jį sutrėkši (labai priklauso nuo to, per kurią vietą trėkši (aut. pastaba)), pamatysi, kad Antarktida juosia visą pasaulį.

Tai – tarytum milžiniški ledo krantai. Nėra taip, kad tik ten nukeliausi ir galėsi per juos persisvėręs pamatyti kraštą.

Mes netikime, kad nuo to krašto galima nukristi, nes daugelis mūsų bendruomenės atstovų tiki, kad gyvename savotiškame gaubte, kaip sniego burbule.

Saulė, mėnulis, žvaigždės, viskas yra po tuo gaubtu, tik labai aukštai, tad ne ne, neįmanoma nuo žemės krašto nukristi.”   Plokščios žemės šalininkų teigimu visi apvalios žemės vaizdai yra padirbti NASA ir kitų panašia veikla užsiimančių įstaigų, kad būtų nuslėpta „žemės paslaptis”.

„Manome, kad tai prasidėjo šaltojo karo metais” – teigia Plokščiosios Žemės Sąjunga (Flat Earth Society). „Sovietų Sąjunga ir Amerika taip stengėsi padaryti viena kitai įspūdį, kad klastojo įvairiausius kelionių į kosmoso erdvę įrodymus” – teigė jie.

Į daugiau klausimų apie Plokščiosios Žemės kruizą Tarptautinė Plokščiosios Žemės Konferencija atsakyti nepanoro.

tiesa.com

 


Patiko? Pasidalinkite!