Patiko? Pasidalinkite!

Kristupas Krivickas asmeninėje feisbuko paskyroje pasidalijo šeimos nuotrauka ir kviečia prisijungti prie naujos iniciatyvos.

Birželio 8 d. Vilniuje vyks seksualinių mažumų eitynės. K. Krivickas prisiminė, kaip prieš trejus metus su šeima tokių eitynių dieną išėjo pasivaikščioti, siekdamas atkreipti dėmesį į tradicines, vaikus auginančias šeimas:

Birželio 8 dieną Vilniuje vyks lesbiečių, gėjų, biseksualų, transseksualų ir interseksualų (LGBTI) eitynės…Jie eis ir bandys atkreipti dėmesį į save ir savo teises. Prieš trejus metus kai jųjų eitynės vyko Vilniuje mes su šeima buvome Kaune (Augustas vis dar buvo klinikose).

Pasiėmiau vėliavą į rankas ir tuo pačiu metu surengiau savo tradicinės šeimos eitynes Kauno Ąžuolyno parke. Pasidalinau šia iniciatyva feisbuke. Beveik 50 000 žmonių palaikė. Sakė, pranešk kitą kartą iš anksto ir mes prisijungsim. Tai va, pranešu – birželio 8 dieną, 12 val. Vilniaus Bernardinų parke (dar žinomas Bernardinų sodas ir Sereikiškių parkas, prie fontano) mes su šeima eisime pasivaikščioti. Irgi sieksime atkreipti dėmesį. Į tradicines, vaikus auginančias šeimas, kur yra tėtis, mama ir vaikučiai ir kurias saugo Lietuvos Respublikos Konstitucija. Prisijunkite. Tai ne mitingas.

Mes tiesiog eisime pasivaikščioti po Bernardinų parką 🙂 p.s. rankoje turėsiu Lietuvos vėliavą. Galite ir jūs atsinešti. Ir dalinkitės. Dalinkitės šita žinute. Būtų smagu pamatyti, kad mūsų susirinks daugiau negu jų 🙂 nes vis dažniau atrodo, kad jų sparčiai daugėja, o mūsų atvirkščiai – sparčiai mažėja 🙂 Beje, kitų miestų gyventojus taip pat kviečiu birželio 8 dieną, 12 val išeiti į centrinius savo miestų ir miestelių parkus pasivaikščioti su šeimomis, laikykite rankose vaikus ir Lietuvos vėliavas.

Tai svarbu. Savo vertybes reikia ne tik puoselėti, kartais jas tenka ginti ir apie jas priminti. Eikime pasivaikščioti su šeimomis. “Tradicinių šeimų eitynės” Vilnius 06.08 – 12 val Bernardinų sodas prie fontano, Kaunas – 06.08 – 12 val Ąžuolyno parkas prie Dariaus ir Girėno paminklo. Klaipėda – senamiestis prie Meridiano, Šiauliai – Saulės laikrodžio aikštė, Panevėžys – Laisvės alėja šalia senvagės prie Kunigaikščio Aleksandro paminklo, susitikimo vietų sąrašą papildysiu. Papildymas: Tradicinių šeimų eitynės (pasivaikščiojimas) 06.08 – 12 val – Alytus miesto sodas Laisvės angelo skulptūra, Marijampolės poezijos parkas, Alytus – miesto sodas, Jurbarkas – Dvaro parkas

Kristupas Krivickas nuotrauka.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!