Patiko? Pasidalinkite!

Visi mes puikiai žinome, kokia pasaulio sekta su visais savo pakalikais „dėvi“ tą šlykštų ir nenormalių žmonių (išgamų) vardą. Bet pabandyk tai įvardinti tiesioginiu tekstu, ir bemat atsidursi kur nors izoliuotas arba, dar geriau, – po žeme. Pasaulis jų kratėsi šimtmečiai, tačiau – keistas atvejis – kaskart jų atsiveisia vis daugiau.

Ir jie vis labiau įžūlėja! Tai jie pasaulį suskirstė į išpampusius turtuolius ir nuskurusius išmaldos prašytojus, tai jie gėjuss pavertė vos ne tautų didvyriais, kasmet skirdami tokioms valstybėms kaip mūsų milijonines sumas.

Beje nuo žmonių tai ypač slepiama ir, tikėkimės, galų gale sužinosime daug šlykščių jų darbelių. Pagaliau greičiausiai neliks prancūzų prakeikto makarono, kuris jau dabar turi teisę vaikščioti prišiktomis kelnėmis. „perkelinės pampersininkės“. Beje šiuos kumpiažmogius gali visus sulig vienu išskraidinti kad ir į Marsą ar kur milijardus kartų toliau be jokių oro ir maisto atsargų, kaip jie bemat prisitaikys kvėpuoti savo pirdalais, o valgyti kosmoso vakuumą – tarytum kokį delikatesą. Neišdvasinsi, ir nors tu ką, jei jau tas nepavyko kažkokiam mažvaikiui adoliukui.

Tikėkimės, pagaliau žmonės pradės kurti normalų pasaulį, be juos užpuolusių parazitinių tvarių kur vergija paversta „laisve“, o iškrypėliai su kitais „nenormalais“ – „šaunuoliais“. Tiksliau, tą pasaulį atstatinėti. Na, o pirmiausia būtina su šaknimis išrauti „kolektyvinę atsakomybę“, kur niekas neatsako už nieką, bei grąžinti kuriam laikui aukščiausią bausmę, kas bematant atgrasintų dabar siaučiantiems bjauriems įpročiams, O didžiausius vagis, kyšininkus ir banditus reikėtų naikinti be jokio teismo – tiesiog turgaus aikštėje kolektyviniu žmonių balsavimu. Norint turėti tikrą, o ne sukčių primestą „dermokratiją“, kurį laiką tai vertėtų papraktikuoti.

Bet kas gi gali sukelti šitokią nežmonišką neapykantą? Teisingai sakoma: kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį.. Neapykantą pirmiausia sukelia gobšumas, dėl ko antžmogiai nė nedvejodami paaukos savo tėvus, vaikus ir visus giminaičius, kad tik patys galėtų maudytis kaip inkstai taukuose. Apie svetimus žmones tokiems neverta net kalbėti. Vienas baisiausių „kumpių“ eksperimentų – tai atbėgėlių prisikvietimas.

Jie puikiai nujautė, jog dėl savo susmirdusio gobšumo kažkada teks atsakyti savo išmatomis pripildytais kiaušais, todėl darė viską, kad tik atitolinti atpildo valandą, ir jie visi spėtų išdvėsti. Kaip manote, kodėl Europoje tiesiog akyse atsirado šitiek „samojedų“, nė negalvojančių dirbti? Atsakysiu: nes reikėjo kažkaip sukiršinti religijas, kad pirmiausia pavergti labiausiai apkvailintus europeoidus. Na, o gausius ir nepaklusnius „muslimus“ galima išnaikinti „oranžinėmis revoliucijomis“ arba tiesiogiai sukeliant karinius konfliktus. Tik šitaip galima nieko nedirbti, naudojantis apiplėštų valstybių vertybėmis, gėrėtis savo nesama jėga. Irano naftos užteks ilgam.

Taigi, pradžia permainoms padėta. Tai tik pradžia. Nacionalistams reikia susivienyti į galingą kumštį, antraip kiauliažmogiai vėl paims valdžią, o tada beliks visus mus „sučipsuoti“ ir paversti svetimą valią vykdančiais zombiais..

Negi europiečiai tai leis?? Pabudome ir kelkimės. Kito tokio šanso gali ir nebebūti.

 

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!