Patiko? Pasidalinkite!

Kraupus paskutinių dienų įvykis, kuris nutiko Jurbarke, kai buvo iki sąmonės netekimo sudaužyta ir sulaužytu žandikauliu į reanimaciją paguldyta nepilnamete mergina, kai ši atsisakė lytiškai santykiauti ir už tai, liudininkų pasakojimu, buvo “sumaitota” MMA sporto šakos atstovo Manto Icikevičiaus.

Kas tai per sporto šaka ir iš kur ji atėjo?

MMA ( Mixed Martial Arts)

MMA (Mišrus kovų menas) tai kovinis sportas, kuriame naudojamos smūgiavimo (rankomis, kojomis, keliais ir alkūnėmis) ir imtynių – metimai ir pasidavimo veiksmai (skausmingi ir smaugimo veiksmai) technikos. Smūgiuoti MMA kovose galima stovėsenoje, klinče ir parteryje.

Kovotojas parteryje – tai situacija, kai trys jo kūno dalys (taškai) liečia tatamį.
Kovų tikslas – nustatyti geresnį kovotoją arba išsiaiškinti čempionus. Kovotojo tikslas – laimėti kovą (nokautuoti, atlikti skausmingą/smaugimo veiksmą, po kurio priešininkas pasiduotų, arba surinkti daugiau taškų nei priešininkas). MMA turnyrai arba čempionatai yra rengiami sporto salėse, kuriuose pastatomas MMA narvas, bokso ringas arba yra tatamis.

Pirmas dokumentuotas MMA „mišrių kovų menų“ terminas panaudotas Jungtinėse Amerikos Valstijose1993 m.  tarptautiniame „UFC 1″turnyre. Šis terminas įgijo populiarumą.

Kokia iš to naudą gauna “sportuojantys” šią šaką vaikai?

O dabar kreipiuosi į didžiuosius sisteminius debilus – tėvus, kurie iš savo vaikų nori pagaminti dar didesnius, debilus -agresyvius su atitrankytomis smegenimis.

Ar gali sveiko proto žmogus savo vaiką leisti į tokį “sportą”, kuriame yra daužoma jo vaiko galva, jis smaugiamas? Atkreipkite dėmesį į nuotrauką, tai viešai paviešinta sporto klubo nuotrauka, kurioje matosi maži vaikai ir svarbiausia, kad tarp jų yra mergaitės.

Man protu nesuvokiamas tėvų bukumas ir naivumas. Savo vaiką atiduoda į “sporto” šaką, kurioje jo vaiką smaugia, daužo jo vaiko galvą ir jie tuo dar didžiuojasi. Žinoma, daugelis pasakys, kad aš kaimietis nieko nesuprantu, nes tai yra “cool” (kieta). tai yra savigina ir tai nėra nieko blogo.

Kieta yra turėti seną  BMW, lankyti kovų menus ir taip visuomenėje demonstruoti kieto “bičo” įvaizdį. Noriu perspėti visus silpnapročius, o ypač tėvelius, tai yra kvaila. Nustokite vaikytis vakarų primestas kvailas madas ir beprasmybės, susiimkite į rankas, pasistenkite suaktyvinti savo smegenų likučius ir užduoti sau klausimą, kokia iš to naudą, kokias pasekmes gali turėti šie smegenų daužymai vaiko brandai.

Negi žmonės ant tiek yra nukvailinti, kad leidžia savo vaikus traumuoti ir daryti iš jų agresyvius gyvulius? Pasikartosiu, kad šiandien dienai, sisteminiai debilai yra pagrindinis šios sistemos resursas. Nustokite būti sisteminiais debilais, pagailėkite nors savo vaikų!

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!