Patiko? Pasidalinkite!

Nesu religingas, bet religijose šiek tiek išmanau. Aš velnią įsivaizduoju kaip blogį nešantį tuštybes, beprasmybes, iškrypimus ir nužmogėjimą. Dievą suprantu kaip visumą, kūrėją ir gėrį. Jokiu būdų neskaitau dievais prikurtų religinių personažų, nes garbindamas vieną religinį personažą, galiu įžeisti kitų personažų garbintojus, nes kiekvieno garbinamas personažas yra pats geriausias, tikriausias, švenčiausias ir tt.

Sudegė (kai kas sako apdegė) Paryžiaus Dievo Motinos katedra (pranc. Cathédrale Notre-Dame de Paris). Skelbiama, kad atstatymui jau suaukota virš MILIJARDO eurų.

Suaukota pastatui, kuris buvo tiesiog pasipelnymo šaltinis su labai įdomios kultūros (kulto), garbinimu. Ką žmonės garbina ir kam aukoja:

Negi šiandien dienai Europoje nėra didesnių problemų? O ką jau kalbėti apie pasaulį – Afriką, kitas iš bado mirštančias ištisas tautas. Negi kažkoks religinio, galimai satanistinio kulto garbinimas Europiečiams šiandien yra svarbiausias. Kas apie stabų garbinimą rašoma Biblijoje.

O gal aš esu kaimo durnius, kuris nesupranta meno ir juose neįžvelgia kažko švento. Nebijau juo ir likti, jeigu tai būtų pripažinta šventais ir vertingais dalykais.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!