Patiko? Pasidalinkite!

Kinija pareiškė esanti šokiruota dėl Lietuvos žvalgybos kaltinimų šnipinėjimu, o perspėjimą apie Kinijos keliamą grėsmę pavadino visišku absurdišku.

„Absurdiška ir juokinga, kad Lietuvos žvalgybos ir saugumo tarnybos kliaujasi spėlionėmis ir įsivaizdavimais kurdamos nepagrįstus iškraipymus ir šmeiždamos Kinijos atstovybės, naujienų agentūros, kultūros institucijų, verslo įmonių ir darbuotojų įprastas funkcijas, ryšius ir verslo veiklą“, – pareiškė Kinijos ambasada.

Viskas yra labai paparsta, JAV šiuo metu paskelbė, kad Kinija yra didelė grėsmė ir žinoma Rusijos draugė, o mūsų tarnybos, kaip jau daugelis supranta (bet ne visi), yra JAV “ciūcikai”. Todėl norėdami įtikti savo šeimininkams už dosnų finansavimą ir metė , tokį gerumo gestą “uažtlantės draugams”.

Įvedus Rusijai sankcijas pieno produktams, Lietuvos pieno perdirbėjai tikėjosi, kad pavyks pratiesti prekybos kelius į Kiniją, nes Kinija, kaip visi žino yra didesnė šiek, tiek už Lietuvą – 2017 m. duomenimis ten gyveno 1 388 232 693 žmonių. Rinka didžiulė, bet va, VSD su savo “ciūcikais” ėmė ir viską “sušiko”, ir taip “sušiko”, kad greitu laiku visi pajusime grandininę ekonominę reakciją.

Primenu, kad 2016 m. Kinijos akreditavimo ir sertifikavimo administracija suteikė teisę Lietuvai eksportuoti savo produkciją į šią valstybę.

Tuomet leidimus eksportuoti savo gaminius į Kiniją gavo UAB „Hochdorf Baltic Milk“, UAB „Marijampolės pieno konservai“, AB „Rokiškio sūris“, AB „Vilkyškių pieninė“, AB „Kelmės pieninė“, AB „Modest“, AB „Žemaitijos pienas“, UAB „Rokiškio pienas“ filialas „Ukmergės pieninė“, UAB „Rokiškio pieno gamyba“, AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Mažeikių pieninė“, AB-F „Šilutės Rambynas“, ŽŪK „Pienas LT“, AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Pasvalio sūrinė“, UAB „Uriga“, UAB „Litamilk“ ir UAB „Lukšių pieninė“ Jurbarko skyrius.

Kaip Jūs manote, ar Kinija ir toliau pirks mūsų pieno perdirbėjų Lietuvišką produkciją?

Toks jausmas, kad Lietuvą valdoma iš psichiatrinės ligoninės, kitų žodžių šiems veiksmams neturiu.

Skverneli, Karbauski, ar Jūs taip pat esate tie “ciūcikai”, kaip Landsberginiai JAV skalikai?

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!