Patiko? Pasidalinkite!

Čečėnijos vadovas , Ramzanas Kadyrovas, reaguodamas į Latvijos draudimą jam atvykti į šalį, sako, kad čečėnai yra svetinga iš išauklėta tauta, todėl laikantis senų tradicijų ir vertybių, kviečia visus Latvijos gyventojus aplankyti Čėčėniją.

Kadyrovas įtrauktas į žmonių sąrašą, kuriems uždrausta patekti Latviją, ryšium su advokato Sergejaus Magnitskio byla , sekmadienį paskelbė Latvijos žiniasklaida.

Praėjusį ketvirtadienį Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius savo socialinio tinklo puslapyje “Twitter” paskelbė įrašą, kuriame nurodė, kad įvedė draudimą neįleisti į Latviją 49 žmones.

“Faktas, kad vizitas į Latviją buvo mano gyvenimo svajonė. Dieną, naktį, darbe ir namuose svajojau apie kelionę į Rygą. Ir štai, Latvijos Seimas pasakė, kad aš negaliu įvažiuoti. Labai, labai nusiminiau, aš nerandu sau vietos. Žirgais jodinėju, raminu nervus, ir muzika, nes negaliu atsiriboti nuo minties, kad man uždrausta vykti į mano mylimą Latviją. Bet tikrai, aš ne mažas vaikas ir aš neverkiu.” – ironiškai pažymėjo Kadyrovas.

bukimevieningi.lt Inf.


Patiko? Pasidalinkite!