Patiko? Pasidalinkite!

Ar tik nebus taip, kad mums ir vėl bandoma prastumti dar vieną „valstybės saugomą paslaptį”.

Nieko asmeniška, tik užkliuvo, kad Ingrida vis kartoja, kad ji slaugo savo sergančią mamą ir neva, tai yra jos šeima. Viskas gerai, mama yra šventas dalykas, bet komentaruose po straipsniuose apie ją, radome ne vieną komentarą apie tai, kad jos mama Danutė Šimonienė yra prieglaudoje.

Šimonytės mama prieglaudoje.png

Tai jeigu tai yra tiesa, gaunasi, kad ji savo mamą slaugo prieglaudoje, hmm ir jokio melo -ji ją slaugo.

Kitas įdomus momentas yra tai, kad Wikipedijoje nurodoma, tik jos mama. O kur tėvas?Ingrida tikrai ne mėgintuvėlyje pradėta.

I.Šimonytė D.Grybauskaitė tėvai.png

 

Apie tėvą visiškai jokios informacijos. Jeigu ji slaugo viena mamą, tėvas gal jau miręs (jeigu taip, te atleidžia mums Dievas), bet jeigu ne, tada gal jie išsiskyrę, nes jeigu gyvena kartu, tai tėvas gali slaugyti. O gal abu tėvai prieglaudoje?

Apie tėvą žinoma labai mažai

2009 metais, „LŽiniose” pasirodė straipsnis pavadinimu – „Blondinė, sauganti privačią erdvę”, tas pats „LŽinių straipsnis patalpintas ir „Delfi”, tik pakoreguotu pavadinimu – „Ministrė, sauganti privačią erdvę”. Šiame straipsnyje apie I.Šimonytės tėvą užsimenama, tik tiek:

„Ingrida kilusi tikrai ne iš kolūkiečių šeimos”, – šypsodamasi patikino su LŽ sutikusi pakalbėti sostinėje gyvenanti ministrės motina Danutė Šimonienė. Gabumus ekonomikai dukra galėjo paveldėti iš jos, nes mama anksčiau dirbo ekonomiste. „Jos tėvo profesija – inžinierius statybininkas, – rašoma „LŽiniose”.

Turėjome (ir dar tebeturime), vieną valstybės paslaptį, kurios tėvo biografija taip kelia labai daug įtarimų, ar tai bus dar viena valstybės paslaptis, žmonės sužinos jau greitai.

Svarbiausia, kad Ingrida Šimonytė ne iš kolūkiečių šeimos…

Julius Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!