Patiko? Pasidalinkite!

Dažnas stebisi, kad Lietuvos pensininkai išleidžia daugiau nei gauna. Lietuvoje yra tokių pensininkų kurie negauna nei 200 eurų pensijos. Ar Jūs įsivaizduojate kaip reiktų už 200 eurų pragyventi žmogui , kuriam reikia susimokėti už komunalines paslaugas, vaistus ir maistą.

Apie pramogas pensininkai gali, tik pasvajoti. Teatras, kinas, kelionės… daugeliui šiandieninių pensininkų yra neįgyvendinama svajonė. Žiemą jie daugiau sumoka už šildymą, nei gauna pensijos. Kyla klausimas iš kur pensininkai gauna pinigų.

Ne paslaptis, kad Maximoje padaugėjo vagiliaujančių pensininkų, o veterinarijos klinikose perkančių pigesnių gyvulinių vaistų.

Išsigelbėjimas

Išsigelbėjimas yra vaikai ir anūkai, kurie dirba užsienyje ir siunčia savo tėvams ir seneliams pinigus, kad šie galėtų nusipirkti, skanesnį gabalėlį dešros, nes pagrindinis pensininkų maistas, tai “Gintariniai” makaronai, kruopos, bulvės ir pigios morkos. Vegetarai sakytu, visai neblogai, bet…

O gal jiems taip patinka?

Matant Seime tas pačias “Landsbergistines” galvas, susidaro toks jausmas, kad tiems pensininkams patinka gyventi pusbadžiu skurde. Įsigilinus į šią situaciją paaiškėja viena detalė, jie balsuoja už konservatorius dėl to, jok mano, kad jie yra už laisvą Lietuvą. Jie aukoja save, savo sveikatą manydami, kad, tik “Landsbergistai” sugebės išlaikyti laisvą “Lietuvą”, o jiems dingus užpuls Rusija ir visus Lietuvius išnaikins. Tokia tiesa, nes jie tai pastoviai mato per televiziją ir šioje vietoje pensininkų naivumas yra pats didžiausias jų priešas.

Pensijos lietuvoje.png

Štai taip, pasitelkdami propagandą yra apgaudinėjai žmonės, o valdžia ir toliau lobsta iš karinių sandorių ir machinacijų, kvailindami nuskurdintus Lietuvos pensininkus.

Ekonomistų skaičiavimu šiandien dienai, pensininkui norint padoriai gyventi, turėtų gauti mažiausiai 1000 eurų. Šildymui, vaistams, maistui būtų išleidžiama 60% pensijos, o likusią dali pensininkai galėtų skirti pramogoms, sveikatinimosi procedūroms, kelionėms, nusipirkti naujų rūbų ir galu gale su anūkais nueiti į kavinę ledų.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!