Patiko? Pasidalinkite!

Rusijoje, Tiumenės srityje sulaikytas organizatorius ir dešimt nusikalstamos grupuotės narių

Naujajame Urengojuje (Tiumenės srityje) sulaikyti nusikalstamos grupuotės nariai, dalyvaujantys organizuojant ginklų iš Ukrainos ir Lietuvos kontrabandą ir modernizuojant ginklus, praneša Rusijos federalinė saugumo tarnyba.

„Rusijos Federacijos federalinė saugumo tarnyba sustabdė tarptautinės nusikalstamos grupuotės narių, dalyvaujančių organizuojant kontrabandos ginklų iš Ukrainos ir Lietuvos veiklą bei civilinių ginklų modernizavimą nelegaliose dirbtuvėse“, — rašoma tarnybos pranešime.

Pasak FST pareigūnų, Naujajame Urengojuje sulaikytas organizatorius ir dešimt nusikalstamos grupuotės narių. Pareigūnai konfiskavo 33 šaunamuosius ginklus, tarp kurių septyni automatai, vienuolika šautuvų ir karabinų, 14 pistoletų ir revolverių, pistoletas-kulkosvaidis, taip pat trys rankinės granatos, apie 9 tūkst. įvairaus kalibro šovinių.

Be to, buvo uždarytos keturios pogrindinės ginklų dirbtuvės. Ketinama iškelti baudžiamąsias bylas pagal straipsnius „Neteisėtas disponavimas ginklais ir šaudmenimis“ ir „Neteisėta ginklų gamyba“.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!