Patiko? Pasidalinkite!

Jei nerimaujate dėl to, kad šiuo metu nežinote, ką daryti toliau, tiesiog žinokite, kad nesate vieniši. Niekas tiksliai nežino, ką daryti. Gyvenime visada yra sprendimų, kuriuos priimant tenka ilgai sverti visus pliusus ir minusus. Skiriasi tik mūsų pasitikėjimo savimi laipsniai.

Pamėginkite pamąstyti apie pasitikėjimą savimi iš kitos pusės, t.y. ramiai pripažinti visas sėkmes ir nesėkmes.

Kai nežinote, kas laukia ateityje, jūs sulėtėjate. Imate lūkuriuoti, svarstyti, kaip teisingai pasielgti, kad nepadarytumėte klaidos. Nors vienintelis dalykas, kurio dabar reikia – nustoti jaudintis ir pradėti paprasčiausiai gyventi. Ko jums reikia šiuo konkrečiu momentu? Vizualizuokite tai ir tai atsitiks. Ir tuo pat metu turėkite galvoje, kad šį procesą gali užblokuoti bet koks negatyvas.

Ir vis dėlto norisi aiškumo – kur eiti toliau. Norisi ženklo iš aukščiau. Priimkite sprendimą patys. Kaip tik dėl to jūs dabar ir įstrigote. Gyvenimas įstūmė jus į aklavietę dėl to, kad bijote priimti „neteisingą“ sprendimą. Tačiau galiausiai sekantį savo gyvenimo knygos skyrių vis tieks teks rašyti patiems – niekas kitas šito už jus nepadarys.

Jūsų troškimai – tai paveikslas, ir tik jūs patys piešiate jį ant savo gyvenimo drobės. Esate dailininkas ir tik jūs sprendžiate, kokią pasirinkti temą, koks bus pirmasis planas ir fonas, ką reikia akcentuoti. Aiškiai įsivaizduokite sau šį išties svarbų sprendimą. Jeigu nieko nenuspręsite, viskas liks po senovei. Kam gi laukti kažko gero iš likimo, jeigu galite patys susikurti savo realybę?

Ir liaukitės savęs gailėtis. Jūs nesuklysite, įsiklausę į vidinį balsą. Tik jūs vienas kontroliuojate savo gyvenimą. Dėl to pasitikėkite savimi, pasitikėkite sugebėjimu jausti, kas jums geriau, net jeigu protu to suvokti ne visada išeina.

Nieko neveikimo taktika gali labai vilioti ir gundyti, netgi raminti, tačiau tai destruktyvu. Padarykite tai, kas labiausiai baugina. Pasikliaukite savimi. Neleiskite nežinomybės baimei jūsų sukaustyti ir imkite iš gyvenimo tik geriausią.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!