Patiko? Pasidalinkite!

Ko gero jau esate girdėję apie su vandeniu ar augalais atliekamus eksperimentus, tokius kaip Daktaro Emoto žymųjį eksperimentą. Tokie eksperimentai puikiai parodo, kaip vanduo reaguoja į jį veikiančius veiksnius ir aplinkos emocijos, mintis ir vibracijas. O iš tiesų jau nuo seno žinoma, jog vanduo yra ko gero pats imliausias informacijos pernešėjas. Vanduo sugeria visas energijas iš savo aplinkos, net ir fiziškai – pavyzdžiui, tekėdamas per natūralius paviršius, jis išsivalo, o tekėdamas pro užterštas vietas – užsiteršia ir tampa kenksmingas. Dėl šios priežasties, suvokdami, jog mūsų kūnai sudaryti daugiausiai iš vandens – galime sąmoningai naudoti vandens magiją.

Kaip nukenksminti vandenį

1) Vanduo turi būti gyvas ir tekantis. Stovintis vanduo – tai negyvas vanduo, kuris į mūsų organizmą įeina, jame “pastovi”, sukeldamas inertišką būseną, ir pasišalina. Kad suteiktume tokiam vandeniui gyvybės, turime duoti jam kinetinės energijos – jį išjudinti, pvz., gerai išpurtyti. Tačiau natūraliausias vandens judėjimo būdas – tai tekėjimas, todėl stovėjusį vandenį prieš gerdami galime daug kartų perpilstyti, kad jis vėl būtų tekantis, arba tiesiog vartyti uždarame inde rato judesiu pirmyn – atgal, kol pajusime, kad vanduo ir vėl judrus, gyvas, atjaunėjęs ir prisipildęs deguonies.

2) Vandenį, savaime aišku, geriausia laikyti natūralių medžiagų induose, ir, savaime aišku, labai gerai, jeigu jis yra kokybiškas ir grynas: t.y., filtruotas, distiliuotas ir t.t.. Jeigu vanduo iš krano arba įtariate, kad gali būti šiek tiek nešvarus ar fluoriduotas, bet neturite prieigos jo niekaip išvalyti – skanuokite vandenį kelis kartus per širdies ir trečios akies čakras. Paprasčiausiai laikykite vandenį prie krūtinės ir širdies čakra jį energetiškai “perskanuokite” žalia šviesa, o tada – lygiai taip pat prie trečiosios akies, su mėlyna arba balta šviesa. Jeigu nežinote, kur trečioji akis arba širdies čakra – pagoogl’inkite.

Kaip užkalbėti vandenį

Labai paprastai – tiesiog bendraukite su juo. Vanduo reaguoja į mintis ir emocijas, o dar smarkiau – į žodžius. Todėl jei, tarkime, gaminate maistą – būkite sąmoningi, su kokiomis energijomis jį gaminate, nes jeigu, tarkime, pilni pykčio maišote tešlą ir į ją žiūrite – tada patys pykčio prikrautą maistą ir suvalgysite ar išgersite. Paprašykite vandens to, ko norite iš jo, kalbėkite jam gražius, dėkingus žodžius, išsakykite į vandenį savo intencijas. Tiktai turite patys jausti šį procesą, nedaryti jo mechaniškai. Juk vibraciją suprasti nesunku: ji yra visur. Štai kodėl tokie šaltiniai, kaip Lopaičių, yra vertinami už gydomąsias galias: todėl, kad vanduo į tą šaltinį teka iš kisos pusės, nei beveik visuose pasaulio šaltiniuose. Ir nors fizikai tyrinėja to vandens sudėtį, ir sako, jog jis nėra toks jau ir geras ir švarus (mūsų šaltiniai užteršti) – tačiau jo gydomosios savybės energetiniame lygmenyje vis tiek išlieka, nes vibracija yra vibracija.

Antras būdas – be kalbėjimo. Apglėbkite vandenį rankomis ir užsimerkę sutelkite į jį savo pačias geriausias emocijas ar didžiausią meilę, o tada vandenį gerkite. Jei neturite kuo džiaugtis, tai sutelkite į jį meilę savo vaikui, savo mamai – bent vienas geras ar pozityvus jausmas jumyse juk tikrai egzistuoja. Arba galite surasti gerą prisiminimą, ir įkrauti juo. Arba ieškokite viduriuko; jei negalite išspausti geriausių jausmų – tai būkite nuoširdūs ir paduokite į puodelį tą dėkingumo vibraciją, kurią turite. Šitaip savęs neapgaudinėsite, o į puodelį paduota vibracija jau vis tiek bus aukštesnė nei jūsų dabartinė, ir kėlimo procesas prasidės. Tiesa, jei, tarkime, jaučiatės labai blogai, o vanduo bus labai aukštos vibracijos, o jūs – labai žemos, – tada gali įvykti atmetimo efektas – galite tokį vandenį išgėrę pasijusti keistai ar netgi jį išvemti, nes kūnui sunkiai pavyks prisiderinti prie aukštos vibracijos skrandyje. Nors gali būti ir taip, kad apsiverksite, išsipurtysite, ir panašiai – ir tada po žemų vibracijų nuleidimo dvi vibracijos asimiliuosis.

Bet kokiu atveju VISADA, kai jaučiatės blogai, gerkite daug vandens – vanduo padės pratekėti emocijoms, kad jos galėtų išsivalyti. Tarkime, jei reikia gerai išsiverkti – iškart išgerkite kelis puodelius vandens, taip verkti bus daug lengviau ir maloniau. Apskritai jeigu kažkokia emocija stringa, ir neišeina jos pilnai išjausti – gerkite vandens. Todėl, kad vanduo ir reprezentuoja būtent emocijas; tad jeigu mūsų organizme teka vanduo – tai pratekės ir emocijos. O jeigu vanduo per organizmą neteka – iškart formuojasi emociniai blokai, emocijos pastringa. 50 procentų gyvenimo problemų galima išspręsti vien pradėjus gerti daugiau vandens, tačiau dauguma žmonių gyvena iki tokio lygio nuo savęs atsijungę, kad nejaučia dehidratacijos.

Patikėkite, NUMIRTUMĖTE IŠ JUOKO, jei sužinotumėte, kiek kartų aš išsprendžiau žmonėms “dideles” gyvenimo ir sveikatos problemas, nes suverčiau jiems į burną puodelį vandens. Įsivaizduokite, jog emocijos yra bronchitas. Jei sergate bronchitu ir negeriate skysčių – tai kosėjate sausai, draskote savo bronchus ir nieko neiškosėjate. Taip bekosėdami galite ir numirti. O jeigu sirgdami bronchitu pradedate gerti daug skysčių – tai ir be vaistų, ir be arbatų jau po 30 minučių pradedate pastebėti, jog pamažu vis labiau gleivės atsipalaiduoja nuo sienelių, ir užtenka vieną kartą kostelti – ir iškosėjate visą skreplę. Tas pats yra ir su emocijomis ir vandeniu. Jei norite, kad emocijos nestrigtų, ir būtų lengva jas jausti – gerkite daugiau vandens.

Angelų atsakymai


Patiko? Pasidalinkite!