Patiko? Pasidalinkite!

Tu gali būti neįtikėtinai seksuali ir ideali lovoje. Mudu galime užsiimti seksu ištisą parą. Galiu prisiminti tave visą gyvenimą. Tačiau šito nepakanka, kad tau pasipirščiau. Jei atvirai, visa tai išvis neturi didelės reikšmės.

Priežastis, dėl kurios vyrai pasirenka moterį į žmonas, slypi ne miegamajame.

Kaipgi gali priversti tau pasipiršti?

Viskas paprasta. Mes tuokiamės su moterimis, kurios daro mus geresniais.

Tai prasideda tada, kai pastebime, jog mūsų automobilis tapo švaresnis, o namai – tvarkingesni. O paskui viskas pereina į kur kas gilesnį lygmenį: mus apima stiprus jausmas ir noras rūpintis savo moterimi.

Mums norisi žinoti, kur ji yra. Ar nesugedo jos automobilis. Ar nepasibaigė jos namuose mėgstami saldainiai. Darosi svarbios smulkmenos, apie kurias anksčiau net nepagalvodavome. Mes pergyvename, kaip ta moteris jaučiasi, o ne vien kaip atrodo.

Kaip moteris, tu gali pagalvoti: „Skamba labai puikiai. Kaipgi šito pasiekti?“

Svarbiausia čia yra tai, kad tu nieko negali padaryti, kad tai nutiktų. Tačiau tu gali leisti tam nutikti.

Vyras myli tą moterį, kuri myli jį, tačiau myli ne daugiau negu pati save. Kai kas vadina tai pasitikėjimu, tačiau kalba eina apie žymiai gilesnius dalykus.

Pasitikėjimas yra tai, ką tu gali padaryti. Meilė sau – tai, kuo ir kokia esi.

Antras priesakas, išplaukiantis iš pirmojo – leisti meilei nutikti. Turi jaustis verta meilės. Ir ne už tai, ką darai, o už tai, kokia esi.

Leisti mylėti – tai priimti vyro pagalbą, kai jam kyla noras tavimi rūpintis.

Kad vyras taptų geresnis, jam reikia erdvės ir galimybių tai daryti. Trumpiau kalbant, vyras veda moterį tada, jei yra tikras, kad ji pavers jo gyvenimą geresniu.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!