Patiko? Pasidalinkite!

Ar kada pagalvojote, kam jums iš tikrųjų reikia antros pusės šalia? Galite, žinoma, atsakyti, kad meilei. Bet ar tik tam? Daug kas nori sutikti žmogų vien tam, kad tasai juos mylėtų. Kad užgydytų tavo traumas ir kompleksus, taptų atrama, leistų, pagaliau, įgauti pasitikėjimo savimi. O štai pačiam dalinti meilę pasiruošę anaiptol ne visi.

Tai kam gi, pavyzdžiui, moteriai reikalingas vyras?

Kartais tam, kad aprūpintų šeimą, kurią jiedu sukurs ir leistų jai dirbti tik savo malonumui, o ne vien dėl pinigų ir poreikio išmaitinti save ir vaikus. Kad saugotų, gintų ir rodytų gerą pavyzdį jų vaikams.

Kartais tam, kad moteris išmoktų kažko naujo. Kad pasijaustų greta jo saugi, globojama. Kad vyras leistų jai pasijausti “maža mergaite”.

Kartais norisi tiesiog jausti vyrą greta, jaustis mylima, švelnia, seksualia, geidžiama ir tuo pat metu pažeidžiama moterimi greta jo. Pačiai mylėti ir būti mylima, it visa tai yra savaip teisinga ir suprantama.

O kam vyrui reikalinga moteris?

Kartais kad ji jį šiek tiek paglobotų, kartais, kad ir jis pats ją globotų, visgi gaudamas iš jos palaikymą ir meilę. Vyrams irgi reikalinga meilė, tarpusavio supratimas ir apskritai abipusiškumas.

Kai kuriems vyrams moteris reikalinga tam, kad būtų su kuo miegoti, o štai kitiems – kad būtų ką apkabinti miegant ir drauge pabusti rytais. Kiekvienam savo.

Kažkam labai norisi, kad jam gamintų valgyti, tvarkytų namus, nes “tu juk moteris”, o kažkas bus dėkingas savo moteriai už kiekvieną tokį moters “buitinį” rūpinimosi juo ir meilės jam įrodymą. Juk svarbiausia, kad tai bus nuoširdu. Iš širdies.

Kaip matome, visi ieškome sau antros pusės dėl pačių įvairiausių priežasčių. Kiekvienas turi tam savo priežastį ir tuo pat metu visas jas vienija vienas dalykas – visi siekiame tos vienintelės meilės. Norime ją gauti ir duoti mainais, norime švelnumo, abipusiškumo.

Norime kūniškų kontaktų, švelnių prisilietimų, apsikabinimų, aistringų bučinių. Ir tai nuostabu.

Bet štai ką aš dar jums apie visa tai pasakysiu: mylimas žmogus ateina į mūsų gyvenimą tik tada, kai mes išties esame tam pasiruošę. Viskam savo laikas. Neskubėkite. Dirbkite su savimi.

Vystykitės, tobulėkite ir kai pajausite, jog išties esate pasiruošę – štai tada jis ir ateis, išties jūsų artimas ir mylimas žmogus.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!