Patiko? Pasidalinkite!

2019.03. 27 d. Vilniaus miesto apylinkės teisme liudijo kandidatas į prezidento postą Kazimieras Juraitis, kuris kaltinamas pareigūnų ir mediko užpuolimu.

Kaip rašo 15min: Jis savo kaltę neigia. Įvykio metu, kaip pasakojo K.Juraitis, jis buvo neblaivus – nustatytas 2,17 prom. girtumas. Kaltinamasis pripažino turintis polinkį į alkoholizmą, aiškino, kad neadekvačiai elgėsi ne jis, o tas „anas“, kuris „neatsakingas“.

Čia būtų kaip ir viskas tvarkoje, žmogus turi problemų, tai pripažino teisme, bet kam reikia kurti pasakas ir visokias istorijas?

Pamačius pirmus pranešimus apie girto Kazimiero Juraičio cirkus, suskubau jam skambinti ir pasiteirauti, nes “Lietuvos” žiniasklaida pasitikėti yra tas pats kaip tikėti per Kūčias kalbančiais tvarte gyvuliais.

Paskambinus Kazimieras Juraitis paaiškino, kad jis darė projektą (eksperimentą), kad suprastų ką jaučia ir kaip jaučiasi alkoholikai, nes neva Aurelijaus Verygos metodai yra kvaili ir pats Aurelijus Veryga yra durnius, nes nežino kaip su tuo kovoti.

Tai kur to eksperimento išvados, parašyta knygą, sukurtas filmas? Viso šio išgalvoto “eksperimento” pasekmės matome teisme. Kokį dar eksperimentą sugalvos K. Juraitis, gal bandys ant galvos šokti nuo stogo, kad suprastų ką jaučia tie kurie nušoka?

Aš asmeniškai visuomeniniais pagrindais su alkoholikais dirbu jau keletą metų ir tokios Kazimiero Juraičio pasakos man girdėtos ne pirmą kartą. Tokių pasakų prisiklauso ir pareigūnai kai sustabdo neblaivius vairuotojus.

Pamenu ir dar vieną Kazimiero Juraičio melą, kai 2019 m. sausio 30 dieną, dalyvavome  psichoterapeuto M. G.Maksimaliečio paskaitoje – Totali blaivybė. Tą kartą paskaitoje teko sėdėti šalia viens kito. Pamenu, kai tuomet Kazimiero paklausiau, ar jis vartoja alkoholį, šis atsakė, kad oi, jau daug metų nei lašo. Teismas vyksta dėl, įvykio, kuris įvyko 2017 metų vasarą…

Kandidatas į prezidentus alkoholikas, melagis kuris net neprisiima atsakomybės?

„Aš, kai neprisimenu, nesijaučiu kaltas“, – teigė K.Juraitis. Aš asmeniškai tokius siūlau izoliuoti nuo visuomenės, nes toks asmuo pats perspėja, kad jis neatsako už savo veiksmus. Gal jau laikas baigti cirkus Kazimierai ir grįžk prie bičių į sodybą, o dėl alkoholio problemos visada gali kreiptis į mane, manau, kad tamstai dar galima padėti.

Kazimiero Juraičio morale visiškai nusivyliau po to, kai šis pareiškė, kai taps prezidentu įteisins prostituciją ir legalizuos narkotikus.

Vaidas Žemaitis

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!