Patiko? Pasidalinkite!

Į “Būkime vieningi” redakciją kreipėsi vienas iš “savanorių” ir papasakojo, kas iš tiesu vyksta Lietuvos kariuomenėje.

“Tarnauti nėra sunku, fiziškai tikrai nepavargstame, maistas geras, rūbai patogūs. Užknisa psichologinis spaudimas ir apgaudinėjimas. Tave pakviečia tarnauti ir liepia pasirašyti dokumentus, kad neva tu savanoris. Koks aš savanoris, jei per prievartą esu priverstas tarnauti. Tiek, to nesu tam nusiteikęs ir nematau čia didelės bėdos, tarnauti tėvynės labui ir prireikus ją ginti. Manau kiekvienas vyras, turi mokėti naudotis ginklus ir žinoti pagrindus kaip elgtis vienoje ar kitoje karinėje situacijoje, – sakė pašnekovas.

Jis taip pat pridūrė, kad labiausiai vargina klausyti NATO karininkų ir kitų paskaitų, kuriose varomas grynas NLP (Neurolingvistinis programavimas (NLP) – metodų rinkinys skirtas žmogaus „subjektyvaus pažinimo struktūroms“ suprasti ir paveikti).

“Po dvi valandas tą patį per tą patį “Rusai puola, Rusai grėsmė, Rusija agresorė…” Daugelis ant šito pakimba ir aklai patiki. Yra ir tokių kurie visa tai supranta, kad iš mūsų daromi biorobotai, kurie atėjus laikui X, galimai žudys, net savus.”

Pastebėta, kad į šiuos smegenų plovimo seansus yra pajungti ir galimai ČŽV bei kitų vakarų spec. tarnybų atstovai. “Paskaitų metų gąsdinama ne, tik Rusais, bet ir vietiniais“.

“Buvo keletas paskaitų kai jas dėstė iš VSD kažkokia lektorė ir tas klounas Algis Ramanauskas. Kažkurioje paskaitoje buvo rodomos skaidrės su lietuviais, kurie neva yra Lietuvos priešai, veikia prieš Lietuvą. Mus nuteikinėjo prieš juos ir programavo mus, jų nekęsti. Bandyti paprieštarauti nėra šansų, tuoj būsi nugesintas ir pasikviestas atskiram pokalbiui. Jeigu labiau šakosiesi, tada tave tiesiog uždūhins.”

“Savanorio” pasakojimai mums pasirodė įtikinami, nes apie tai galima rasti ir oficialiame “Lietuvos kariuomenės” tinklapyje, kuriame rašoma:

Oro gynybos batalione – intensyvi mokymų savaitė

Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariams vasario 25 – kovo 1 d. organizuota mokymų savaitė, kurios metu buvo siekiama gerinti karinį rengimą ir šviesti karius šiandienos aktualijomis. Mokymus vedė ir patirtimi dalijosi ne tik LK vienetų ir bataliono karininkai, bet ir kiti kviestiniai svečiai.

Kariams paskaitas skaitė karo istorikas prof. dr. Valdas Rakutis, TV laidų vedėjas ir visuomenės veikėjas Algis Ramanauskas, Valstybės saugumo departamento strateginės komunikacijos vadovė Aurelija Katkuvienė, Gynybos štabo Socialinio darbo vadybininkės Rosana Eismantė ir Žydrūnė Liobikaitė.

Mokymų metu buvo pristatomi aktualūs klausimai apie socialinę pagalbą ir garantijas Lietuvos kariuomenės kariams ir darbuotojams, diskutuojama ir dalijamasi patirtimi apie vertybių svarbą ugdant asmenybę, asmeninį tobulėjimą, siektinos lyderystės sampratą bei motyvaciją ginti Tėvynę. Atkreiptas dėmesys į tai, kaip šiai dienai atrodo informacinė kova, šnipinėjimas, kaip atrodo potencialūs priešiškos žvalgybos taikiniai. Galiausiai mokymų metu atsigręžta ir į karo istoriją: Lietuvos nepriklausomybės karus ir oro gynybos istorijos bruožus XX amžiuje.

Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetas yra pasmerkęs tokius VSD veiksmus

Pagal prof. S. Tomo skundą, JTŽTK (Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetas) paskelbė Valstybės saugumo departamento Grėsmių nacionaliniam saugumui sąrašą prieštaraujančiu minties laisvei ir įpareigojo jį panaikinti. Į šį sąrašą yra įtrauktos naujienų agentūros “Laisvas laikraštis”, Ekspertai.eu, “Lietuvos diena”,“ Būkime vieningi“ Audrius Nakas, Zigmas Vaišvila, Rafaelis Muksinovas, Renata Cytacka, Algirdas Paleckis ir kiti.

Parengė Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!