Patiko? Pasidalinkite!

Karvė Pemka kaip ir visa gyvoji gamta nepripažįsta jokių valstybinių sienų, todėl ji iš Bulgarijos nuėjo pasivaikščioti į Serbiją – ten rado vešlią pievą.

Kilo tarptautinis skandalas. Europos Komisija pareikalavo ketvirčiuoti Pemką – kaip ji drįso išeiti iš šventos sąjungos, ir nueiti į ne sąjunginę Serbiją.

„Pemka gali grįžti į Bulgariją, tačiau jai bus taikomos idiotiškos taisyklės VBX1236544, pagal kurias kiekvienas įvežamas gyvulys iš ne sąjungos turi būti tikrinamas, galiausiai, skerdžiamas“, aiškino Briuselio kopūstai, kurie, gerdami kavą kabinetuose, iš viso ir nežinojo, kad karvės duoda pieną, kurį jie vartoja  kiekvieną dieną iš tokių mažų kubelių su užrašu „grietinėlė“. Briuselio kopūstai nežinojo, kas yra kaimas, ir kas yra karvė – jie tik žinojo, kaip visa tai naikinti.

Pemkos šeimininkas nepasidavė ir nuėjo į Kalbančią Dėžę pasiguosti, štai kartais Kalbanti Dėžė yra gerai, nes gerą propagandą žmonės juk dar geriau girdi, negu kasdienį bubenimą, kaip buvo blogai prie sovieto, ir koks rojus žemėje prie Briuselio Kopūsto.

Buvo sukurta peticija karvės Pemkos gelbėjimui, ją pasirašė 30 000 žmonių iš viso pasaulio.

Kai joje parašą padėjo ir Bitlų muzikantas Paulas mc Kartnis, tada jau karvės Pemkos naikinimo planas žlugo.

Tiesa yra tokia, kad Serbija tokia pat graži šalis kaip Bulgarija, ir ten jokių karvių, nei jaučių, nei kiaulių ligų pievose nėra. Karvė Pemka pasiganė pasienyje, ir norėjo sugrįžti į savo ganyklą, ir viskas. O ją liepė nužudyti. Jos šeimininkas pasakė, jog tie, kas liepia nužudyti pieninę karvę, iš viso nesuvokia, apie ką jie kalba.

Karvė Pemka šiuo metu juokais vadinama populiariausia Bulgarijos moterim.

O kas turi priešintis Briuselio nesąmonėms, jeigu žmonės tyli, ir vaidina, kad yra turtingi ir laimingi, jog Bulgarija kaip ir Lietuva, velkasi Europos Sąjungos statistinės lentelės gale, ir jas abi išgelbėti gali tik žemės ūkis, ir štai tokios drąsios karvės, kurios nepabūgsta atlikti politinę akciją – karvė Pemka įrodė, jog Bulgarija – pilietiška šalis, ir žmonės gina savo kaimynus.

Karvės Pemkos šeimininkas šiandien prisipažįsta esąs laimingu žmogumi, nes išsaugojo savo karvutę.

Ir, kai pagalvoji, gal tam ūkininkui trūkdavo laimės, ir jis irgi kartais padejuodavo, kaip sunku jam, o kai vos neteko savo geriausios karvės, tai ir pasijuto laimingas: viską jis turi, ir dar idiotams iš Briuselio pats vienas pasipriešino. Kas, kad teko pasinaudoti Durnadėže, kuri dūla užmesta kluone, nes ūkininkai tiesiog neturi laiko žiūrėti nesąmonių šou.

Kristina Sulikienė


Patiko? Pasidalinkite!