Patiko? Pasidalinkite!

Jozefas Gėbelsas  – vienas įtakingiausių Vokietijos Trečiojo Reicho politikų ir vienas artimiausių Adolfo Hitlerio patikėtinių.

1928 metais J. Gėbelsas paskirtas nacionalsocialistų partijos spaudos, propagandos ir kultūros šefu. Tapo vienu iš žymiausių partijos narių ir artimu A. Hitlerio patikėtiniu.

1933 m. naciams atėjus į valdžią, paskirtas propagandos ministru. J. Gėbelso vadovaujama Propagandos ministerija greitai perėmė visų Vokietijos masinės informacijos priemonių priežiūrą ir kontrolę. Propagandos tikslais jis ypač naudojosi santykinai naujomis priemonėmis − radiju ir kino filmais.

Po 1944 m. pasikėsinimo į A. Hitlerį, Gėbelsas vienintelis organizavo maištavusių generolų suėmimą ir dalyvavo juos sušaudant.

Tarybinei armijai apsupus Berlyną, Gėbelsas liko su Hitleriu, o šiam nusižudžius, dienai perėmė kanclerio pareigas. Paskutiniąją gyvenimo dieną jis kartu su žmona kalio cianidu nunuodijo šešis mažamečius vaikus, o vėliau, įšėję į šalia bunkerio esantį sodą, nusižudė ir patys: Gėbelsas nušovė savo žmoną Magdą, o tada ir pats paleido kulką sau į galvą. Jų kūnai buvo padegti, tačiau neužteko benzino ir jie tik smarkiai apdegė.

Šiandieninėje Lietuvoje vyksta panašūs dalykai propagandos atžvilgiu, tik ar būtų galima rasti tą vienintelį atsakingą asmenį, kuris kontroliuoja žiniasklaidą?.. Greičiausiai, kad ne. Lietuvoje yra daug Gėbelsų ir Gėbelsčiauskaičių, kurie kuo puikiausiai skleidžia iškrypėlišką propagandą ir dar už tai gauna finansavimą iš savo užatlantės šeimininko.

Gėbelsų ir Gėbelsčiauskaičių šeimininkas – Džordžas Sorošas (George Soros)

Geriausiu atveju, jį galima būtų įvardinti propagandistų “tėvu”. Sakoma, kad jam paklūsta ir nuolankiai tarnauja pats Vytautas Landsbergis.

Kas už viso šito stovi

Atviros Lietuvos Fondas, kuris tapo Džordžo Sorošo (George Soroso) — visų „spalvotųjų revoliucijų“ ne tik buvusiose Sovietų Sąjungos šalyse, bet ir pasaulyje, protėvio — vizitine kortele.

1990 m. įtakingas multimilijardierius George Soros įsteigė Atviros Lietuvos Fondą. Pagrindinis šios įstaigos rėmėjas yra to paties Sorošo fondas „Open Society Foundation“, 2017 metais tapęs antruoju didžiausiu fondu, savo turtais nusileidžiančiu tik “Bill and Melinda gates” fondui. https://www.foxnews.com/…/george-soros-transfers-18-billion…

Milijardierius spekuliantas ir politinis aktyvistas, kai kuriose šalyse paskelbtas persona non grata, Džordžas Sorošas (George Soros) „nepriklausomą“ Andrių Tapiną ir jo kolegę Ritą Miliūtę „pamylėjo“ 124 800 doleriais. Ši suma jiems buvo pervesta ne tiesiogiai, bet per D. Sorošo valdomą „Atviros visuomenės fondą“.

Atviros Lietuvos Fondas yra įsteigęs eilę institucijų bei programų, tarp kurių ir Vilniaus politikos tyrimų institutas bei Lietuvos Žurnalistikos Centras. https://lzc.lt/apie-mus/

To paties tinklalapio skiltyje https://lzc.lt/komanda/ rasite visą būrį įtakingų, visuose pagrindiniuose žiniasklaidos kanaluose dirbančių Lietuvos žurnalistų, tyrėjų, redaktorių, fotoreporterių bei mokslininkų, teisės ir reklamos specialistų. Tai – puiki komanda reikiamai visuomenės nuomonei formuoti.

Bet Lietuva tikrai nėra išskirtinė – štai kaip Sorošas įtakoja žiniasklaidą JAV:

Atviros Lietuvos Fondas yra tik vienas iš daugiau nei penkiasdešimties Sorošo įkurtų fondų Rytų ir Vidurio Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Amerikoje.

Kadangi pastaruoju metu žiniasklaidoje publikuojama daug prieštaringos informacijos, buvo įkurta tarptautinė faktų tikrinimo agentūra “Poynter”, kuri, savo ruožtu, kiekvienoje šalyje paskiria, jų manymu, “tinkamus” žiniasklaidos atstovus, skirtus tikrinti tos šalies žiniasklaidoje bei socialiniuose tinkluose skleidžiamą informaciją. Lietuvoje tam reikalui buvo paskirti “15min” bei “Delfi” atstovai, kurie už faktų tikrinimą gauna pinigus iš tarptautinės agentūros “Poynter”. O iš kur pinigus gauna “Poynter”? Na, tai atvirai rašoma jų tinklapyje – jų rėmėjai yra „Bill & Melinda Gates foundation“, Sorošo „Open Society Foundation“, Google ir dar keletas fondų.
https://www.poynter.org/about-the-international-fact-check…/

Viena ranka remiami žurnalistai, formuojantys reikiamą nuomonę, kita ranka remiami juos ginantys „faktų tikrintojai“, blokuojantys bet kokią užsakovams nenaudingą informaciją, vadindami tai melu ir sąmokslo teorijomis. O juk šiandien Bill Gates’as yra bene labiausiai su „sąmokslo teorijomis“ siejamas asmuo pasaulyje.

Lietuva laikoma Jungtinių Amerikos Valstijų sąjungininke, bet nežiūrint į tai, visose pagrindinėse Lietuvos žiniasklaidos priemonėse dominuoja JAV prezidentą D. Trumpą kritikuojanti pozicija. Ar nekilo klausimas, kodėl? Ogi todėl, kad Lietuvos žiniasklaidos atstovus “po savo sparneliu” laikantis Sorošas yra aktyvus kairiųjų politinių partijų rėmėjas, 2016-ais JAV prezidento rinkimuose palaikęs Hillary Clinton. Jai pralaimėjus rinkimus, George Soros prarado apie milijardą dolerių. https://www.businessinsider.com/george-soros-lost-1-billion…

Šiek tiek apie Sorošo įtaką kitoms pasaulio valstybėms:

Milžiniškų valiutinių machinacijų pagalba, 1992-siais metais Sorošas vos nesužlugdė Svaro sterlingų ir per savaitę iš to užsidirbo daugiau nei milijardą dolerių. UK šių veiksmų sukeltai krizei stabilizuoti išleido 24 milijardus svarų.
https://theeconreview.com/…/how-soros-broke-the-british-po…/

Vėliau tokiu pat būdu buvo sukėlęs ekonomines krizes Tailande, Japonijoje ir eilėje kitų Azijos šalių. https://www.businessinsider.com/how-george-soros-broke-the-…

2000-aisiais Sorošas aktyviai kišosi į Serbijos vidaus politiką, per savo įkurtus Atviros visuomenės fondus rėmė opozicines grupuotes, sukėlusias “Buldozerių revoliuciją”, nuvertusią Slabodaną Miloševičių. https://www.theglobeandmail.com/…/georgia-…/article18437463/
2003-iaisiais ta pati schema buvo panaudota Gruzijoje, kur įvyko “Rožinė revoliucija”, 2004-aisiais Ukrainoje – “Oranžinė revoliucija”, 2005-aisiais Kirgizijoj – “Tulpių revoliucija” ir tais pačiais metais Libijoje – “Kedrų revoliucija”. http://gulagbound.com/…/top-5-revolutions-backed-by-george…/

Sorošas yra Vengrijoje gimęs, JAV gyvenantis žydas, remiantis Europos ir JAV islamizavimą, imigrantų iš artimųjų Rytų pagalba. Vengrai jau priėmė visą “Stop Soros” įstatymų paketą, kriminalizuojantį pagalbą nelegaliems imigrantams. https://www.theguardian.com/…/hungary-passes-anti-immigrant…

Izraelis 1996 metais sužinojo, jog Sorošas didelėmis sumomis rėmė musulmoniškas anti-izraelietiškas grupuotes. https://jewishbusinessnews.com/…/soros-hacked-thousands-of…/

Šiuo metu jau yra surinkta virš 200.000 parašų peticijai, reikalaujančiai JAV vyriausybės dėl antivalstybinės veiklos Geoge’ą Soros’ą paskelbti teroristu.
https://petitions.whitehouse.gov/…/declare-george-soros-ter…

2009-aisiais Bill Gates’as įkūrė klubą “The Good Club”, kuriame surinko pasaulio turtingiausiuosius ir įtakingiausiuosius: George Soros, David Rockefeller, Warren Buffett, Michael Bloomberg, žiniasklaidos magnatus Ted Turner ir Oprah Winfrey, kurie už uždarų durų sprendė, kaip sumažinti didėjančią žmonių populiaciją Žemėje. https://www.thetimes.co.uk/…/billionaire-club-in-bid-to-cur…  Ką sugalvojo, belieka spėlioti…

Jeigu ir Jūsų nuomone visa aukščiau išvardinta Sorošo įvykdyta veikla bei Lietuvoje įsteigtos organizacijos gali kelti grėsmę lietuviškos žiniasklaidos objektyvumui ir reputacijai, o gal net valstybės saugumui, dalinkitės šia informacija. Žmonės turi teisę žinoti, kieno užsakytą dainelę groja dauguma žiniasklaidos priemonių ir kas apmoka dabar vykstantį cenzūravimą.

Paruošė Vasilijus Cizenko

 


Patiko? Pasidalinkite!