Patiko? Pasidalinkite!

Jaunimas yra programuojamas specializuotų televizijos laidų ir smurtą šlovinančių kompiuterinių žaidimų, o jų tėvų smegenis „skalbia“ suaugusiųjų žiniasklaida. Kineziologinis testavimas parodė, kad žiūrėdami tipišką vakaro televizijos laidą tiriamieji susilpnėja daugybę kartų.

Kiekvienas toks susilpnėjimas prislopina imuninę sistemą ir kitaip neigiamai paveikia organizmą, visų pirmą – endokrininių liaukų ir smegenų funkcijas. Vadinasi, kiekviena tokia televizijos laida yra žingsnis ligos ir depresijos link. Kad tai tiesa, matome pažvelgę į smarkiai pasiligojusias Vakarų pasaulio visuomenes.

Subklinikines depresijos stadijos nužudo daugiau žmonių negu visos kitos žmonių ligos kartu paėmus. Nėra tokio antidepresanto, kuris išgydytų depresiją, jei jos pagrindas yra dvasios destrukcija, kadangi negalavimas šiuo atveju atsiranda ne iš smegenų disfunkcijos, o iš sąmonės sferos.

Kūnas yra fizinis šios sferos atspindys, tad žemos sąmonės energijos lemia žemas fizines būsenas. Todėl galima pasakyti, kad žmonės neretai miršta nuo savo rankos. Tai nepaneigiamas klinikinis faktas, o ne moralinis požiūris.

Michail Kn


Patiko? Pasidalinkite!