Patiko? Pasidalinkite!

Kiekvienas iš mūsų gali turėti kokį nors mėgstamą skanų patiekalą, mėgstamą vaisių ar dar kokį nors produktą. Bet būna lengva būti dėkingu tada, kai maistas būna skanus. Kai maistas būna neskanus, kai kurie jį ne tik išmeta, bet gali net ir šūdu išvadinti.

Išmesti kai kurie gali net ir skanų maistą tik todėl, kad jo gali būti tiesiog per daug. Tokie žmonės tiesiog nepagalvoja ir nesusimąsto, kad visame pasaulyje atsirastų net milijoninis kiekis žmonių, kurie svajotų valgyti net ir tokį maistą, kuris kažkam yra labai neskanus.

Visame pasaulyje atsirastų ne tik suaugusiųjų bet net ir vaikų, kurie miršta iš bado. Mano abu seneliai kariavo a.a.. Jie žinojo kaip gali jaustis išbadėję žmonės, kurie pasijaustų laimingesniais surasdami ir suvalgydami net žemės sliekus.

Jei kai kurie žmonės turėtų net trumpalaikę tokią patirtį, jiems niekada gyvenime daugiau neapsiverstų liežuvis pavadinti maistą šūdu. Vertinkite ir būkite dėkingi už bet kokią kasdienę duoną, už bet kokį maistą, nepaisant to ar jis yra labai skanus ar ne.


Patiko? Pasidalinkite!