Patiko? Pasidalinkite!

Noriu paklausti, ar puošia kandidatus į šalies vadovus parama partijos, kuri Seimo komisijos buvo įvardinta kaip susijusi su terorizmu? Organizavusi pasikėsinimą į Lietuvos prezidentą Algirdą Mykolą Brazauską, sprogdinusi tiltus, organizavusi armijos nepaklusnumą šalies vadovui ir t.t. Siūlau pažiūrėti, kad atgaivintumėte savo atmintį:

Ar puošia partiją ir kandidatę į prezidentus tai, kad jie pridarė milžiniškus nuostolius valstybei. Vien „Mažeikių naftos“ padovanojimas ir dar primokėjimas?

Ar puošia jus tai, kad būdama ministre skolinotės pinigus keturis kartus brangiau iš komercinių institucijų valstybės vardu ir ant Lietuvos žmonių kupros pakabinote apie 2 mlrd. papildomos naštos, kai iš TVF buvo galima skolintis keturis kartus pigiau?

Ar puošia jus tai, kad būdama ministre per 4 metus praskolinot Lietuvą tris kartus daugiau, nei per 20 metų iki jūsų buvę ministrai?

Ar puošia jus tai, kad padalinusi kvotas tarp savo chebros supirkinėjote saulės energiją už 1,2 mlrd. – 350 proc. brangiau nei rinkos kaina?

Ar puošia jus tai, kad suskystintų gamtinių dujų terminalas, toks pat, pagamintas toje pačioje gamykloje, kartu su jūsų nuomos sutartimi ir išpirkimu, kainuoja 3 kartus brangiau, nei stovintis kitoje Baltijos jūros pusėje? Ir t.t.

Paskaitykite ką komentuoja generalinės prokuratūros prokurorai apie jūsų partiją ir dabartinę prezidentę, kurie vertė luošinti žmonių likimus, dirbtinai kurti bylas ir žlugdyti savo oponentus.

Tad, mažų mažiausiai ne jums uždavinėti tokius klausimus. Nes Darbo partija, neteisingai apskaičiavusi buhalteriją ir nepadariusi jokios žalos valstybei bei žmonėms, palyginus su jumis yra švarus angelas Lietuvos politinėje arenoje…

Viktoras Uspachich


Patiko? Pasidalinkite!