Patiko? Pasidalinkite!

LGBTQ+ bendruomenė sulaukė nepalankaus Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų verdikto dėl organizuojamo parado. Kauno miesto savivaldybė greičiausiai skųs šį sprendimą. Teismams užsitęsus, LGBTQ+ bendruomenės paradas būtų tiesiog nukeltas į spalio, o gal net į kitų metų sausio mėnesį.

Susirinkusi LGBTQ+ bendruomenė atsinešė plakatą, kuriame buvo užrašyta, kad Kauno mero valdomos gamyklos “Vici” gaminama produkcija jiems yra neskani, todėl jie “suvalgys” merą (Visvaldą Matijošaitį): “VICI neskanu, suvalgysim merą”.

Ar meras skųs policijai šį kanibalistinį grasinimą – nežinia. Galbūt tiesiog nekreips dėmesio ir palaikys tai kaip ligotų fantazijų nestokojančios grupės kliedesius.

Tarp LGBT “valgytojų” eisenos palaikytojų pastebėta ir olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. Teismo posėdyje dalyvavo prašymą savivaldybei dėl eisenos teikusios Gegužės 1-osios profsąjungos vadovas Jurgis Valiukevičius. Eisenos palaikytojai su plakatais buriavosi kitoje gatvės pusėje.

Į teismo salę palaikytojai nebuvo įleisti dėl COVID-19 apribojimų. Nė vienas palaikytojų ir neišreiškė noro būti teismo salėje.

Teisme paaiškėjo, kad tą pačią dieną vyks vaikų renginys su šešiais tūkstančiais dalyvių. Eisenos rengėjų atstovas Aivaras Žilvinskas klausė, kodėl iš pradžių apie šį renginį net neužsiminta. Jis stebėjosi, kad LGBT renginiui su 2 tūkst. žmonių Laisvės alėja netinka, nes remontuojama, o 6 tūkst. žmonių pritrauksiantis vaikų renginys jau įsileidžiamas, jam remontas – ne kliūtis.

Visvaldas Matijošaitis pademonstravo kietą stuburą ir rado būdų kaip sustabdyti LGBTQ+ organizuojamą renginį. Dauguma Lietuvos gyventojų mano, kad tokie paradai yra provokacinio pobūdžio ir jie apskritai yra nereikalingi.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!