Patiko? Pasidalinkite!

Savaitgalį Gitanas Nausėda lankėsi pajūryje. Šeštadienį į Klaipėdą atvykęs G.Nausėda dalyvavo svarbiausiame Jūros šventės renginyje – Lietuvos karinių jūrų pajėgų laivu „Aukštaitis“ iš uosto išplaukęs į atvirą Baltiją, nuleido į vandenį gėlių vainikus žuvusiems jūrininkams.

Taip pat Gitanas Nausėda lankėsi ir Palangoje. Palangoje apsilankęs Nausėda ir pirmoji ponia surengė lenktynes su pirmą kartą jūrą išvydusiais vaikais. Prezidentas atviravo, kad vaikystėje jis vis bandydavo įžvelgti kitą jūros krantą, mat niekaip negalėjo patikėti, kad jūra išties tokia didelė, o pirmoji ponia pakvietė vaikus prie jūros leistis bėgte.

Gitanas Nausėda Palangos paplūdimyje palydėjo saulę su sutikta šaunia poilsiautojų šeima. Nuotraukoje, palyginus su poilsiautojų kojomis, Gitano Nausėdos kojo atrodo baltos, neįdegusios. Ir kaip šitokio momento nepastebėjo „Delfis”? Jie tai gi ir batelių dirželius pastebi, o čia…

Tokia jau užsiėmusių politikų dalia, daug dirbti ir mažai ilsėtis (degintis), o gal naujai išrinktam prezidentui tiesiog nepatinka degintis, kaip ir man. O šiaip visumoje Jis šaunuolis, 10 metų neteko matyto tokių šiltų ir natūralių Lietuvos prezidento nuotraukų, tad linkiu Jam kuo geriausio kloties ir žinoma ramybės.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!