Patiko? Pasidalinkite!

Po kolaboranto Jono Noreikos – Vėtros atminimo lentos pašalinimo, į viešumą kaip sliekai pradėjo lysti visokio plauko mankurtai ir „Delfių” fanai, vienas iš Jų Mindaugas Puidokas.

Jis pranešė, kad stoja į kovą, o argumentai bus iš „Delfio”, bet ne faktai (dokumentai) iš bylos.

Mindaugas Puidokas

Geriausia gynyba yra istorinė tiesa, bet kaip Seimo narys padarysiu viską, kad būtų laikomasi įstatymų ir Vilniaus meras negalėtų savivaliauti. Su teisininkų komanda imamės kovos jau nuo rytojaus. Sieksime gatvės pavadinimo ir lentelės sugrąžinimo. Ar lengva iškraipyti istoriją!?

Ar gali mūsų valstybės herojus, aukojusius gyvybę ir visas jėgas už Tėvynės laisvę apginti svetimi, jei to nedarome mes patys!?

Jono Noreikos – generolo Vėtros ir Kazio Škirpos atveju Šimašiška-Vanagaitiška neoliberali politika parodė savo veidą – tai aklas siekis naikinti mūsų tapatybę ir net nesigilinti kokia tikroji istorija buvo!

Istorija gali būti pagal okupantų norus ir tikroji. Per karus ir okupaciją nuo komunizmo ir nacizmo nusikaltimų kentėjo lietuviai, žydai, rusai, vokiečiai ir daugybė kitų tautybių žmonių! Neteisinga nematyti sudėtingo to laikmečio paveikslo ir viską vertinti paviršutiniškai! Esminis faktas: nei K. Škirpa, nei J. Noreika žydų nežudė ir prie jų žudymo neprisidėjo, – sako Mindaugas Puidokas.

Kaip įrodinėjimofaktus, jis pateikia „Delfio” straipsnius. Jis jau žino, kad Šimašius ignoravo tiesą ir žino iš kur, ogi iš „Delfio”. Ir iš kur pas Mindaugą Puidoką tokie faktai, kad Jonas Noreika žydų nežudė ir neprisidėjo prie jų žudymų?

Mindaugas Noreika1

Jis sapalioja apie istorinį intelektą, bes nesuvokia, kad yra apsiskaitęs suklastotos istorijos ir nesidomi faktais, dokumentais iš archyvų, apie „didvyrių” žygius ir kolaboravimą su Hitlerine sistema.

Mindaugui Puidokui už gerai atliktą akciją taip pat priklauso Hitlerio nuotrauka ir fašistinė vėliavėlė su svastika. Tokias dovanas dovanodavo Jonas Noreika, dundukų garbinamas „didvyris”.

Jonas Noreika Hitlerio nuotraukas už akciją
Jono Noreikos -Vėtros pasirašytas dokumentas

O Remigijus Šimašius yra visiškas politinis nulis, jam liepė, tas tiesiog, ėmė ir padarė t.y nukabino atminimo lentą. Kas liepė, čia jau įdomesnis klausimas.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!