Patiko? Pasidalinkite!

Pagalbai kovoje prieš koronavirusą, Kinija į Lietuvą išsiuntė tūkstančius apsauginių kaukių ir pirštinių, Tai „Huawei“ ir Kinijos prekybos rūmų dovana

Primename, kad VSD paskelbtoje ataskaitoje vasario 4d. apie grėsmes Lietuvai,  nurodė, kad didžiausia grėsmė Lietuvai yra Rusija, Kinija ir Baltarusija.

Lietuvą pasieks humanitarinės siunta iš Kinijos – 20 tūkst. apsauginių kaukių ir 120 tūkst. apsauginių pirštinių. Vyriausybė reiškia padėką Kinijos ir Lietuvos bendrovėms už solidarumą bei šią neatlygintiną paramą. Taip pat dėkojama Lietuvos ir Kinijos diplomatinėms atstovybėms Pekine ir Vilniuje už tarpininkavimą organizuojant šią siuntą.

Lietuva bendradarbiauja su Kinija dėl medicinos priemonių kovai su COVID-19 įsigijimo.

Vasario pabaigoje Vyriausybė, išreikšdama solidarumą su Kinijos žmonėmis, medicinos srities darbuotojais ir tiesiogiai su koronavirusu kovojančiais specialistais, posėdyje pritarė humanitarinės pagalbos – 100 tūkst. eurų – skyrimui nuo COVID-19 nukentėjusiai Kinijai.

Kroviniai į šalį turėtų atvykti penktadienio rytą. Vyriausybė padėkojo Kinijos ir Lietuvos įmonėms už jų solidarumą ir paramą. Taip pat buvo įteiktos padėkos Lietuvos ir Kinijos diplomatinėms atstovybėms Pekine ir Vilniuje už tarpininkavimą organizuojant šį pervežimą.

Kinija taip siunčia savo medikus su visa būtina įranga ir milijonais kaukių bei pirštinių į Italiją.

TGnews inf.


Patiko? Pasidalinkite!