Patiko? Pasidalinkite!

JAV užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejų aplenkė Kiniją ir Italiją. Susirgimų skaičius per para padidėjo 10 tūkst. – taigi, užsikrėtusių COVID-19 šalyje šiuo metu yra daugiau nei 85 tūkstančiai

Kinija yra pasirengusi suteikti visą įmanomą pagalbą ir paramą JAV kovojant su koronaviruso epidemijos plitimu, pranešė Kinijos prezidento spaudos tarnyba, Si Dzinpingas apie tai kalbėjosi telefonu su JAV prezidentu Donaldu Trampu.

„Esant dabartinei situacijai, Kinija ir JAV turi susivienyti ir kovoti su virusu. Kai kurios Kinijos įmonės teikė humanitarinę pagalbą JAV. Kinija supranta dabartinius sunkumus, su kuriais susiduria Amerika, ir yra pasirengusi suteikti visą įmanomą pagalbą ir paramą“, — sakė Si Dzinpingas.

Jis pridūrė, kad Kinija ir toliau visapusiškai dalinsis patirtimi ir informacija su JAV dėl kovos su koronavirusu.

„Visų šalių pastangų dėka vakar G20 viršūnių virtualiame susitikime dėl koronaviruso pavyko pasiekti sutarimą daugeliu klausimų ir pasiekti teigiamų rezultatų“, — teigė jis.

Jis pabrėžė, kad Kinija yra pasirengusi kartu su visomis šalimis, tarp jų ir JAV, palaikyti svarbų PSO vaidmenį, stiprinti dalinimąsi informacija ir patirtimi kovojant su koronavirusu bei stiprinti bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje.

JAV patvirtinti 85 625 atvejai. Mirė 1303 žmonės.

Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau kaip 460 tūkst. žmonių, 24365 žmonės mirė.

Tuo tarpu Lietuvos „Landsbergistai“ užsipuolė Saulių Skvernelį dėl to, kad šis perka medicinines priemones iš Kinijos ir pasiūlė to atsisakyti.

Konservatoriai nenori Kinijos pagalbos Lietuvos žmonėms

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!