Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje kilus pandemijos protrūkiui, tuoj pat į darbą kilo „Landsbergistai“ su planu – nuversti ir užgrobti valdžią. Tai yra pats blogiausias dalykas kas daroma tokių sunkiu šaliai laikotarpiu

Kinijos „receptas“ įrodė, kad elgtis reikia visiškai priešingai ir būti be galo vieningiems.

Tarp Kinijos valdžios ir gyventojų kilęs pasitikėjimas prisidėjo prie šalies sugebėjimo susidoroti su koronaviruso epidemija.

Svarbiausias dalykas yra stabilus abipusis vyriausybės ir žmonių pasitikėjimas. Tai nerodo politinės ar socialinės sistemos pranašumų. Pasitikėjimas gali vyrauti šalyje, kad ir kokia joje būtų valstybinė sistema — tai rodo, kaip tiksliai centrinė ir regioninė valdžia laikėsi pažadų prieš epidemijos protrūkį.

Anot jo, Kinija jau keturiasdešimt metų uždirba savo gyventojų pasitikėjimo kreditą

Ekspertai įsitikinę, kad šį „streso testą“ sistema įveikė sėkmingai: pareigūnai patys vyko į ligonines pas infekuotus žmones, vaikščiojo gatvėmis dėvėdami kaukes, parodė piliečiams, kaip tinkamai elgtis epidemijos metu, ir žmonės jais patikėjo.

Kitas pagrindinis veiksnys, pasakos ekspertų, buvo maksimalus procesų kompiuterizavimas ir informacijos skaidrumas. Valstybinis sveikatos komitetas, regioniniai skyriai ir visos pagrindinės ligoninės kasdien skelbė duomenis apie pacientų skaičių, apie tai, kiek žmonių pasveiko ir mirė.

Be to, buvo įtrauktos ir medicinos duomenų bazės — kiekvienas galėjo sužinoti giminaičio, kuris, pavyzdžiui, išvyko į kitą provinciją, likimą. Aktyviai veikė ir telemedicinos sistema.

„Šiuo atžvilgiu reikia turėti omenyje, kad Kinija kompiuterizacijos ir skaitmeninimo srityje yra dešimtmečiais priekyje, palyginti su daugeliu kitų šalių“

Atkreipkite dėmesį, kad nei vienoje šalyje, siaučiant koronavirusui, nedemonstruojamos valdžios rietenos ar organizuojami perversmai. Visi dirba išvien, kad kuo greičiau sustabdyti šią pandemiją. Tie kurie organizuoja valdžios perversmu, dar kartą įrodo, kad eilinis žmogus jiems yra visiškai nesvarbus ir vardan „lovio“ jie gali padaryti bet ką!

Perversmo ištroškę konservatoriai Verygai „siūlo“ nusišauti (video)

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!