Patiko? Pasidalinkite!

Aš visuomet manydavau, kad visi vyrai eina iš proto dėl stringų, didelių iškirpčių, permatomų chalatėlių, provokuojančių raudonų kelnaičių, nėriniuotų liemenėlių, “Victorias Secret” apatinių ir prisegamų tinklinių kojinių. Supratau, kad mano mąstymas labai iškreiptas, nutolęs nuo realybės ir per laiką suformuotas įvairių filmų ir reklamų. Vyrui nereikia prostitutės (na, nebent jo tikslas yra vienos nakties nuotykiai). Ir moters seksualumas slypi visai ne apatiniuose.

Iš tiesų, dažnai netgi būna atvirkščiai – juos domina ir žavi ne apsinuoginusios “sex bombos”, o drovios nekaltos mergaitės, nuo kojų iki galvos pasislėpusios rūbuose. Nes moteris gali būti apsirengusi nuo galvos iki kojų ir vis tiek išlikti patraukli. Gali būti netgi su treningais, šiek tiek susivėlusi ir vis dar išlikti patraukli.

Patys pagalvokite – kai visos kortos atverstos ir visi viską mato, pasidaro tiesiog nebeįdomu žaisti. Nebelieka intrigos. Protinga moteris tai žino ir todėl atvirai ir visiems nedemonstruoja savo nuogo kūno. O vyrai dėl tokių eina iš proto. Ir gerbia. Nes supranta, kad tai nėra pigi “made in China” prekė. Ji nesinaudoja savo nuogu kūnu kaip prostitutė. Nes tai pigu. O ji žino savo vertę.

Prisiminkite Rytų šalis. Kai kuriose jų labai svarbus rūbų etiketas – nors ir karšta, apnuogintas moters kūnas ten nėra toleruojamas. Pas mus tokių taisyklių jau seniai nebėra. Taip pagalvojus, pas mus apskritai nebėra jokių tabu. Prisimenu, kaip kažkada išlipome iš lėktuvo vienoje Rytų šalyje ir nepatenkintos “seksualios” europietės turėjo prisidengti savo nuogus pečius ir iš tolo šviečiančias krūtines. Atvirai pasakius tuo momentu man pasidarė gėda ir šlykštu. Nes suvokiau, kad prostitutės įvaizdis pas mus tapo norma.

Bet sugrįžkime prie stringų. Nėriausi iš kailio, kad atrodyčiau savo vyrui kuo seksualesnė; galvojau, kokius čia viliojančius apatinius nusipirkti, kol vieną kartą jis pasakė: “man to nereikia. Tu man seksuali ir su treninginėm kelnėm”. Ir tada susimąsčiau. O gal… tikrai nereikia?

Supratau, kad moters patrauklumas slypi visai ne didelėse iškirptėse ir net ne raudonose kelnaitėse. Jis spinduliuoja iš vidaus. Ir nuo to laiko savo stringus išmečiau į konteinerį. Kodėl? Nes aš ne prostitutė. Ir ne pigi “made in China” prekė. Siūlau išmesti ir jums.

Liepa Dihankova


Patiko? Pasidalinkite!