Pranešama, kad Rūta Meilutytė dėl dopingo testų taisyklių nepaisymo – triskart nebuvo susitikusi su dopingo kontrolieriais – lietuvei gresia vienerių arba dviejų metų diskvalifikacija. Meilutytė išvykusi į JAV užbaigė savo žvaigždės karjerą?
Iš JAV nemalonios žinios: jos treneris Deivas Salo pareiškė, kad sportininkė jau penkis mėnesius nesitreniruoja, nes pasiėmė poilsį nuo plaukimo. Pati Rūta Meilutytė teigia, kad, parašė pasiaiškinimą Antidopingo agentūrai, kuriame prisiėmė kaltę dėl taisyklių pažeidimo, tikindama, jog tai netyčinis elgesys, nesusijęs su dopingo vartojimu. Tačiau tai jos neatleidžia nuo atsakomybės.
Rusijos plaukikė Julija Jefimova iš kurios šaipėsi Lietuvos žiniasklaida, Čempionų lygoje trečią kartą pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje
Budapešte (Vengrijoje) 2019.05.12 baigėsi antrasis prestižinės FINA Čempionų plaukimo lygos etapas, į kurį susirinko nemažai šio sporto žvaigždžių. Visas moterų plaukimo krūtine rungtis laimėjo rusė Julija Jefimova. Sekmadienį ji 100 m nuplaukė per 1 min. 5.99 sek. ir pagerino tautietei Annai Belousovai (1:06.34) priklausiusį geriausią sezono rezultatą pasaulyje.
Šaipytis tikrai nereikia
Pamenate kaip Lietuvos žiniasklaida šaipėsi iš Jefimovos, kai ši buvo papuolusi į dopingo skandalą? Žinoma, kad šaipytis neverta, nes yra gera patarlė: “Juokiasi, tas kas juokiasi paskutinis”. Meilutytė greičiausiai pavargo psichologiškai, morališkai. Merginai greičiausiai reikia rimtos psichologinės pagalbos, nes ant laurų užmigti nėra sunku, bet prabudus būna sunkiausia, kai visi iš tavęs reikalauja dar daugiau. Lengviausia yra su alaus bokalu ir čipsais prieš televiziją paūbauti Meilutytė, Meilutytė!!!
Linkime Rūtai kuo greičiau atsistoti ant vėžių ir gal būt, surasti naują gyvenimo kryptį. Koks bebūtų jos pasirinkimas, ji amžiams išliks visų mylimiausia”Lietuvos auksine žuvele”.
Vaidas Žemaitis
Sklaidasklaidai TIK VIENAS POPIERIS ĮDOMUS – tai vadinasi MATERIALINIU ATLYGIU.
Dauguma sportininkų vartoja ką nori tą pagauna o žmonės yra lygūs, bet nevienodi. Vienus labiau teisia kitus ne, kaip pvz Ronaldo, o Messi ne.
O Lietuvos melasklaidai visada patinka rašyt kažką blogo apie rusus geresnio šuniuko Amerika neturi. Įdomus klausimas man iškyla kiek žiniasklaidoje dirba žmonių o ne zombių ir iš jų kiek yra grynaveisliai nes atrodo visi zombiai ar taip parsiduoda už visišką popieriuką kuris nieko nevertas😂.
Cia Musu auksine Maximos karvyte.Apsisiko su ta reklama ir sporte apsisiko.Mazvaike ir tiek.Nereikejo loti ant kitu ,jei pati yra tokia!
Rta dopingo nevartoja, o dėl nesusitikinėjimo su kažkokiais biurokratiniais debilais aš jai pilnai pritariu!