Patiko? Pasidalinkite!

Pranešama, kad Rūta Meilutytė dėl dopingo testų taisyklių nepaisymo – triskart nebuvo susitikusi su dopingo kontrolieriais – lietuvei gresia vienerių arba dviejų metų diskvalifikacija. Meilutytė išvykusi į JAV užbaigė savo žvaigždės karjerą?

Iš JAV nemalonios žinios: jos treneris Deivas Salo pareiškė, kad sportininkė jau penkis mėnesius nesitreniruoja, nes pasiėmė poilsį nuo plaukimo. Pati Rūta Meilutytė teigia, kad, parašė pasiaiškinimą Antidopingo agentūrai, kuriame prisiėmė kaltę dėl taisyklių pažeidimo, tikindama, jog tai netyčinis elgesys, nesusijęs su dopingo vartojimu. Tačiau tai jos neatleidžia nuo atsakomybės.

Rusijos plaukikė Julija Jefimova iš kurios šaipėsi  Lietuvos žiniasklaida, Čempionų lygoje trečią kartą pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje

Budapešte (Vengrijoje) 2019.05.12 baigėsi antrasis prestižinės FINA Čempionų plaukimo lygos etapas, į kurį susirinko nemažai šio sporto žvaigždžių. Visas moterų plaukimo krūtine rungtis laimėjo rusė Julija Jefimova. Sekmadienį ji 100 m nuplaukė per 1 min. 5.99 sek. ir pagerino tautietei Annai Belousovai (1:06.34) priklausiusį geriausią sezono rezultatą pasaulyje.

Šaipytis tikrai nereikia

Pamenate kaip Lietuvos žiniasklaida šaipėsi iš Jefimovos, kai ši buvo papuolusi į dopingo skandalą? Žinoma, kad šaipytis neverta, nes yra gera patarlė:  “Juokiasi, tas kas juokiasi paskutinis”. Meilutytė greičiausiai pavargo psichologiškai, morališkai. Merginai greičiausiai reikia rimtos psichologinės pagalbos, nes ant laurų užmigti nėra sunku, bet prabudus būna sunkiausia, kai visi iš tavęs reikalauja dar daugiau. Lengviausia yra su alaus bokalu ir čipsais prieš televiziją paūbauti Meilutytė, Meilutytė!!!

Linkime Rūtai kuo greičiau atsistoti ant vėžių ir gal būt, surasti naują gyvenimo kryptį. Koks bebūtų jos pasirinkimas, ji amžiams išliks visų mylimiausia”Lietuvos auksine žuvele”.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!